Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha két hím tengerimalac egy...

Spányik Renáta kérdése:

Ha két hím tengerimalac egy kicsi meg egy nagy van egy ketrecben, akkor meg próbálnak kölyköket nemzeni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy úgy nem lehet kis malac,de mégis,nem próbálják meg?Vagy nem tudom,lehet hogy hülyeség!

De,inkább előre meg akarok mindent tudni mielőtt veszek mellé még egyet!


2012. ápr. 13. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem próbálják meg. :)

Viszont összeveszhetnek a szűk hely miatt.

2012. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem nem fogják megpróbálni, ha azt hallod hogy berregnek mint a motorcsónak az nem annak a jelemert párzani akarnak, hanem annak h a dominanciát mérik fel, ki az erősebb, gyakran kergetik is egymást. ez mindig meglesz, mert a dominancia mindig változhat, ezért nem olyan jó két egyneműt tartani, viszont nem is rossz, mert így nem lesz sok kismalac :) de a hím és a nőstény nyugodtabb egymás mellett
2012. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem próbálnak kölyköket nemzeni, viszont a nagyobb tehet hágó mozdulatokat a kisebben, ez valami dominanciai vita köztük, ha jól tudom. De javítsatok ki a ha tévedek.
2012. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor a fiú malacom mellé vettem egy másik fiút,az új rámászott,meghágta. Szerintem is a dominancia miatt,de vissza is vittem azt a malacot,elég agressziv volt.
2012. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!