Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy kezdő nyúlgazdi szeretne...

Egy kezdő nyúlgazdi szeretne hasznos tanácsokat kérni. Valaki? :D

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis mire vagy kíváncsi?
2012. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak tippekre gondoltam, jöhet bármi, amit tudnom kéne :) utánaolvastam természetesen,de gondoltam hátha valaki kitudná egészíteni saját hozzászólással.
2012. ápr. 13. 14:28
 3/7 A kérdező kommentje:
és tapasztalattal
2012. ápr. 13. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami szerintem a legfontosabb: salátát inkább ne adj neki, mert állítólag agyon vannak vegyszerezve, ami az embernek nem káros, mert annyira nem sok mennyiség, de egy kisállatot megöl. Hogy igaz-e, nem tudom, de én inkább nem kockáztatok a nyuszimnál. Van egy csomó más finomság, amiket adhatsz neki, nem fog szenvedni a salihiánytól :) a másik, hogy oltasd be, ugyanis sajnos a szúnyogcsípéstől elpusztul. Kényelmes, nagy ketrecbe tedd, abban jól tud mozogni, és szellőzik. De minél többször engedd ki, hogy szaladgáljon :) Ha tudsz olyan helyről füvet szedni, ahol tudod, hogy nem szennyezett (kutyapisitől pl), akkor azt is adj neki :) Jó nyuszizást :) :)
2012. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
wow, köszi szépen, na pont ilyenekre voltam kíváncsi!!!! :)) egy ilyen oltás kb. mennyibe kerül? igen, a saliról hallottam, van 2 tengeri malim is, kapnak, de nem sokat :)
2012. ápr. 13. 14:39
 6/7 A kérdező kommentje:
például mit tehetnék alá? Ti mit használtok? Használná a nyuszi wc-t? forgácson tartjuk, de lekapar a ketrec aljáig, oda tehetnék valami lábtörlőszerűt?
2012. ápr. 13. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Az oltás ára orvosonként változó lehet.Nálunk pl egyik helyen 3000volt,másiknál meg 4500.

Én az egész ketrecet nem almozom,van neki wcje,csak abba teszek fapelletet.Használja pisi tekintetében,bogyózni viszont néha máshová is szokott.

2012. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!