Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja az egeremnek?

Mi lehet a baja az egeremnek?

Figyelt kérdés
A macskám fogott egy egeret 9 napja. Elvettem tőle, mert megsajnáltam, semmi baja nem volt csak a fél farka hiányzott. Adtam neki vizet és szotyit, meg vettem neki rágcsálóeledelt. Evett és ivott rendesen. Nagyon barátságos volt, nem harapott nem karmolt, egy-két nap múlva már barátkozott is. Tegnap délután elkezdte húzni az egyik lábát, és folyton elesett. Estére jobban lett, már alig lehetett látni rajta, hogy baja van. Ma reggel arra ébredtem, hogy körbe pörgött, és pattogott, folyton elesett, rázta a fejét, mintha valami rohama lett volna. Megetettem és betakartam forgáccsal, hogy nyugton maradjon. Evett rendesen, de inni nem tudott, mert annyira remegett a feje. Ezt a problémát megoldottuk úgy hogy uborkát adtunk neki, mert abban sok a víz.
2012. ápr. 13. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ereszd el.
2012. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezek után már nem engedem el, mert a szabadban nem tudna magának kaját szerezni, hiszen menni sem tud rendesen :(

mellesleg 8 cicánk van és a környéken is van pár úgyhogy egyből elkapnák, mert menekülni sem tud. :((

2012. ápr. 13. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig a rabság miatt lett ilyen. nekem volt egy vadnyuszim, cumisüvegböl etettem, aztán kb 3hónap mulva belehalt a fogságba.
2012. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez elég veszélyes, akár veszett is lehet. Ne felejtsd el, hogy vadállatról van szó, nem tudhatod az előéletét.
2012. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tünetek ráadásul igencsak ráillenek, mert a veszettség mindenféle rángógörcsöket okoz, és bénulást. Nem akarlak megijeszteni, de én kivizsgáltatnám egy állatorvossal, pláne ha már jól össze fogdostad, ne adj isten még meg is harapott. :S
2012. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fuzzi ***** válasza:
Veszett lehet az egérkéd. :( Vagy pedig a rabság. Beszéld meg egy szakorvossal. Menj fel erre és kérj tőlük tanácsot én is innen kaptam:rágcsamentők. Írd be a google-ba.
2012. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!