Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem eszik, iszik rendese...

Miért nem eszik, iszik rendesen a törpenyuszim?

Figyelt kérdés
Szénát nem eszik rendesen,tehát eszik belőle,de jóval kevesebbet mint egyébként szokott.Este tele szoktam neki tenni a szénatartót és ez elszokott fogyni reggelre,kb mind.Ehez képest most kb a háromnegyedét ott hagyja.A vízzel is ez van,minden reggel kap frisset,amiből másnap reggelre több mint a felét megissza.Most meg a háromnegyede ott marad..Tápot reggel este adok neki,egy evőkanálnyit.Zöldségből általában 4félét kap,de nem sokat,csak mindből vágok egy keveset.Egyébként élénk a nyuszi,rendesen bogyózik meg minden.De nem értem,miért nem szénázik és iszik úgy mint régen?

2012. ápr. 14. 10:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Nappal kisebb adag szénákat szoktam adni,ezt többször kell neki pótolni.Most pótolni se nagyon kell..
2012. ápr. 14. 10:44
 2/4 anonim ***** válasza:

1-2 napja az én nyuszim se üríti ki éjjel a szénatartót :) Lehet, hogy csak az időjárás :)

Szerintem ha élénk és jókedvű, és minden mást megeszik, akkor nincs gond.

2012. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,jókedvű,mást eszik rendesen.Az előbb épp szénázott is.:D Lehet csak túlparázom,de olyan furcsának tűnt ez.:/
2012. ápr. 14. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk és pont ugyan ez van :D lehet van valami a levegőben :D a tápra meg a zöldségre ugyan ugy ugrik mint eddig de moist 2napja kevesebbet eszik szénát és iszik vizet :D
2012. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!