Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet megtanitani dzsungá...

Hogy lehet megtanitani dzsungáriai hörcsögöt inni? Olvastam hogy a zölség mellet kell neki tiszta viz is de nem akar inni.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha veszel neki önitatót és szomjas lesz, rá fog jönni magától, hogy hogyan kell használni.
2012. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de van önitatója és egyszer sem használta és ha nem adok neki zöldséget akkor valószinű hogy szomjan hal
2012. ápr. 15. 10:54
 3/9 A kérdező kommentje:
valahogy megtanitani nem lehet?
2012. ápr. 15. 10:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Fogd meg, és nyomd fel a szájával az önitató szelepjét. Ha párszor megcsinálod, megtanulja összekapcsolni a vízzel, ha meg elkezdi bökdösni, akkor már úgy is rájön.

Egyébként ha van neki mindig friss zöldség, akkor nem kell neki olyan sok víz, szóval valószínűleg nem olyan szomjas.

2012. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és még valami. a hörcsögnek alkalmanként sincs szüksége társaságra? Mert 4 hetes korába hoztuk el azóta még nem látott és nem volt 1 hörcsöggel sem. azt tudom hogy nem társas lények de csak 1-2 alakalomra gondoltam amikor más hörcsöggel összeeresztem.
2012. ápr. 15. 12:22
 6/9 A kérdező kommentje:
*2 hetes korában
2012. ápr. 15. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Én együtt tartok hörcsögöket már nagyon rég óra, sőt a dzsungáriai törpehörcsögöket tenyésztem is.

A hobbi célból tartott fiú és lány hörcsögeimet egy terráriumban tartom.

Hiába mondják sokat, hogy a hörcsög nem társas lény, nálam mindig mindent együtt csinálnak, együtt alszanak és együtt is esznek, szóval szerintem a hörcsögök igenis társas lények

2012. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok kösz az információt.
2012. ápr. 15. 19:12
 9/9 anonim válasza:
Nem is nagyon isznak, de kell sz itató!Lehet,hogy csak nem akkor iszik amikor nézed:9
2012. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!