Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta ez a tengerimalac?

Milyen fajta ez a tengerimalac?

Figyelt kérdés

Milyen fajta? Nektek tetszik? Mennyi idős lehet?

[link]


2012. ápr. 15. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom de nagyon kis aranyos:) Szerintem még nem nagy.
2012. ápr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon édes, én is ilyesmit fogok kapni. Szerintem még elég fiatal.
2012. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos, szerintem Abesszin lehet, de még ahhoz sem annyira hasonlít... De nagyon kis aranyos!
2012. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

valami rozettés keverék lehet

de szegény nagyon félénk, nem kellene házikót rakni hozzá?

2012. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pont ilyen malacot láttam Szegeden a Tisza L. krt.-i boltban. (Lehet, hogy ez pont az?)

Állatkereskedésekben keverék malacok vannak, ilyen kis korban (2 hónapos lehet kb.) nehéz megállapítani, hogy milyen lesz. Tavaly vettem egyet egy másik boltban, rövid szőrű rozettásat akartam, azt mondták, hogy az, és persze hogy pár hónap múlva hosszú szőre lett...

2012. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Norina86 ***** válasza:
Ez egy hosszú szőrű kedvenc malac, nem fajtatiszta. De legközelebb a periuhoz áll, trikolor, és így ránézésre azt mondanám, két hónapos lehet, de súly alapján jobban meg lehet mondani.
2012. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A fajtatiszta perui miben különbözik tőle? Mert rajta is több rozetta van és hosszú szőre,ezért lehet akár fajtatiszta is.
2012. ápr. 16. 11:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem is a peruihoz hasonló,hanem az angórához,ott testszerte lehet rozetta,nem meghatározott helyen,bárhol lehet.
2012. ápr. 16. 11:20
 9/10 anonim válasza:
Hosszú szőrű!! Igen! nagyon aranyos!Úgy kB 3-6 hónapos vagy egy éves nem tudom!
2012. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Norina86 ***** válasza:
Igen, az angórán van a testen rozetta. De fajtatiszta fiatal angóra fején nem így áll a szőr, akár mindkettő lehet a felmenők közt.
2012. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!