Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Klikkerezni szeretnék a...

Klikkerezni szeretnék a nyulammal mégis hogy csináljam?

Figyelt kérdés
mi legyen a jutalom falat neki? mekkora legyen és mennyi idős kortól lehet elkezdeni?
2012. ápr. 16. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nyulat betanítani? o.O A nyúl rágcsáló, ösztönlény, nem kutya vagy ló.A jutalomfalat lényegét nem fogja fel, tanulni nem hiszem, hogy nagyon fog.Személyes tapasztalat.
2012. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
A nyúl tud tanulni, és szórakoztatja is. Sosem az állattal van gond, hanem a gazdájával. Tapasztalat.
2012. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Én nem gondolom úgy, hogy egy nyúl olyan zseniálisan okos lenne.A patkány még igen, de a nyúl?Egy rágcsáló értelme miatt nem a gazdája a felelős, hanem így születik.Neki csak gyors reflexek, fürgeség és a különböző ösztönök kellenek a túléléshez, hiszen zsákmányállat.

Ámbár nekem teljesen mindegy, amióta kutya van, lemondtam a rágcsálókról...

2012. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

A nyúl nem rágcsáló.

Meglehet tanítani dolgokra.Kérdező a torpenyul.hu-n a fórumban van egy klikkeres rész,nézd meg,jobb ötletem nincs.

2012. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Doom, most ha hülye vag minek kell reklámozni? A klikker egy feltételes refelxet alakít ki, ami a tanulás egyik legalapvetőbb eleme. Még akár halat is lehet "kilkkerezni", igaz ott fényt használtak, akik ezzel szórakoztak. Egy nyulat, mint ahogy bármely emlőst is teljesen jól lehet tanítani, persze adott dolgora.


Kérdez: ugyaúgy kell, ahoyg kutyát. Neten keress rá, számos írás van a használatáról.

2012. ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Mi az, hogy a nyúl nem rágcsáló?Akkor mi, csúcsragadozó? :D


Mielőtt pedig mást lehülyézel, gondolkozz azon, hogy te mennyivel írtál értelmesebb választ.Ennyi erővel idomíts parlagfüvet vagy káposztalepkét... -.-

2012. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Márpedig a nyúl nem rágcsáló, inkább nézz utána mielőtt beszélsz.


"Az üregi nyúl (Oryctolagus cuniculus) az emlősök (Mammalia) osztályának a nyúlalakúak (Lagomorpha) rendjéhez, ezen belül a nyúlfélék (Leporidae) családjához tartozik"


Tessék, itt a link is:

[link]


Amúgy igenis lehet klikkerrel tanítani a nyulat, tessék:

http://www.youtube.com/watch?v=BDocS5BfR0E&feature=BFa&list=..

2012. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és segitökész válaszokat!:) teljesen feleslegesen vitatkoztok vele mert buta ugysem fogja felfogni!!
2012. ápr. 17. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:
A nyúl az egy rágcsáló. Nem buta, meglehet tanítani sok mindent neki, csak türelem és sok-sok kitartás kell hozzá! :)
2013. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nyulam fekszik.,kétlábon megy, parancsra körbekerül, szalalomozik, szóval okos.
2017. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!