Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac! Most mit tegyek?...

Tengerimalac! Most mit tegyek? Nemsoká túl késő lesz!

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy anyám tengerimalaca folyton a sarokban gubbaszt, és amikor benyújtok neki valamit csak a társa jön oda. Aztán reggel megfogtam, és éreztem hogy csont sovány!!!

Megnéztem még egyszer hátha eszik valamit, de semmit amit eddig annyira szeretett. Felhívtam anyám, és elmeséltem neki, de arra csak az volt a válasza hogy "észrevettem én is hogy nem eszik annyit"...de hát most én mit csináljak vele" .....

Igazából nem is foglalkozik velük, csak megeteti őket és semmi más! Nem tudom mi a fenéért vette meg őket... Sokszor én adok nekik, mert elfelejti, csak hát nekem nincs rájuk annyi időm mert van 2 csincsillám és 2 degum, velük sok időt töltök.

Nem is vinné el állatorvoshoz, semmit nem csinál vele, mert azzal jön hogy nincs pénz...de én ezt nem bírom nézni ahogy folyamatosan romlik az állapota, nem tudom elviselni hogy itt van és nem tudom elvinni az állatorvoshoz:S...


2012. ápr. 18. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát pedig én más megoldást nem látok,csak az orvost..
2012. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Szia kérdező olvasd át ezt a linket:

[link]

2012. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is az orvossal kezdeném (de a pénz az nagy úr).


Leginkább azt javaslom, hogy az egészséges malacot különítsd el tőle (ettől persze a beteg malac még depressziósabb lehet) mert lehet, hogy ráragaszt valamit a másikra is.

2012. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha van otthon fecskendőtök akkor egy kis vizet próbálj meg a szájába nyomni, ha nem iszik. Vagy almát lereszelve szintén fecskendővel a szájába nyomkodni. sajnos doki híján csak ennyit tehetsz érte:( Öreg?
2012. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van otthon fecskendőm 2 is! Köszönöm a segítséget!! Nem öreg, nagyon fiatal :(
2012. ápr. 18. 15:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Hívj fel egy orvost! Nekem is van két tengerim, én ha beteg, ide szoktam vinni (Dr. Hillhez, nagyon jó orvos!!!)

[link]

Hívd fel!

2012. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szegedi vagyok :(

Orvossal kapcsolatban én nem tudok mit tenni, nincs zsebpénzem sem, anyámra pedig nem számíthatok...

Pedig itt most orvosra lenne szükség, örökké nem tömhetem fecskendővel, még a baját sem tudom. :(

2012. ápr. 18. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nem számít hol laksz. Nem azt mondtam, hogy hívd ki, hanem hogy fogd a telefont és hívd fel. Kérj tőle tanácsot, hátha ad. Bár én általában csak akkor hívom, ha időpontot szeretnék megbeszélni, hogy mikor mehetek, de hátha ad pár tippet. Szerintem biztos...
2012. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Norina86 ***** válasza:

Mindenképp kéne, hogy orvos lássa, mert ha pl. fogtúlnövés, azt le kell reszelni. Egy általános vizsgálat kb 1500-2000 Ft, és ha egy-két nap alatt nem történik valami, akkor késő lesz.

Fecsiből adhatnál neki egy kis cukros, vagy szőlőcukros vizet, legalább 5 ml-t egyszerre akkor talán lesz energiája enni. Megróbálhatnád a szénát szálankét odanyújtani, elfogadja-e?

2012. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szegeden Farkas Patríciát tudom ajánlani, a Hétvezér utcai rendelőben találod.
2012. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!