Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tudni a csincsillákró...

Mit kell tudni a csincsillákról? (nem érdekel hogy hol eszik meg és hogy kabátot csinálnak belőle! )

Figyelt kérdés
Szeretnék egy csinit,és szeretném megtudni róla amit lehet.Pl:mit eszik,milyen hangokat ad ki,mekkora ketrec kell neki stb.

2012. ápr. 18. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Saját hibámból megtapasztaltam, hogy ne tedd gáztűzhely közelébe mert könnyen lángra kap! Viszont azt is jó ha tudod, a jól át sült csincsilla igen ízletes.
2012. ápr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Igazából sajnos nagyon segíteni nem tudok,csak annyit,hogy én úgy tudom,hogy csincsillából legalább kettőt kell tartani.Szóval így számolj.
2012. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Adrienn182 válasza:
29%
lehet kapni a boltokban csincsilla tábot azt eszi meg szalmát is eszik, vizet iszik, este kicsit zajos amikor egyedűl érzi magát nagyon fura hangokat ad ki, de társaságba kell őt tartani úgyhogy ha veszel 2-őt vegyél:), elég nagy ketrec kel neki olyan kell amibe tud ugrálni meg fa is kell neki a rágáshoz!
2012. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
29%

http://www.youtube.com/watch?v=vg_cICHwmMA

FONTOS!

Párban kell őket tartani mert depressziós lesz.Én külön csincsilla kaját adok nekik, és szénát rakok alá.

2012. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Első,örülök hogy jól elvagy XD
2012. jún. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!