Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Harapnak a törpe nyulak?

Harapnak a törpe nyulak?

Figyelt kérdés
tehát ha kiveszem a ketrecből hogy kirakom a szobába akkor van esély hogy megharap vagy ha mondjuk simogatom ?
2012. ápr. 18. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs hozzádszokva megharaphat,ha olyat csinálsz ami nem tetszik neki.

Egyébként engem néha harapdál,de úgy,hogy simogatom ő közben nyalogatja a másik kezem és időnként kicsiket(tehát nem fáj) belémharap.Szerintem ez inkább amolyan kedveskedés féle.

Nekem egy éve van nyuszim,még úgy igazából nem harapott meg.

2012. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lassan kell magadhoz szoktatni, és akkor nem fog megharapni. Mondjuk engem egyszer megharapott a kicsikém, de csokis volt az ujjam, hagytam hogy nyalogassa, és egyszer csak HAMM. Szóval az inkább az én hibám, nem akart rosszat, csak kicsit megkóstolt:D
2012. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nem harap, csak néha egész picit. Ásítani láttam és szerintem a hörcsögünk nagyobbra nyitja a száját, attól jobban tartanék.
2012. ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha magadhoz szoktatod, akkor csak 1 esetben harap..

Ha erez valami fincsjt a kezeden:) en is beleestem ebbe a hibaba, a dragam atharapta az ujjamat.


De az en hibam volt es ugyanugy imadom

2012. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém szokott néha harapni. Nagyon kedves, bújós, ragaszkodó nyuszi, szó szerint órákig képes aludni az ölemben, és ha abbahagyom a simizést, bökdös a folytatásért. De ha valami nem tetszik neki, akkor morog és harap is. Persze úgy még sosem harapott meg, hogy igazán fájt volna. Amikor morogva harap, akkor sem fáj.
2012. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudnam magamhoz szoktatni hogy az elejen sZoktatas kozbe se harapjon meg :O? Àtharapta az ujjad azt mennyire :O amugy koszonom a valaszokat :)
2012. ápr. 19. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi nyuszink még sosem harapott meg minket, de ha játszani akar, és nem foglalkozunk vele, megfogja a nadrágszárat, ráharap és ráncigálja, mint egy kiskutya. :)
2012. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de édes :D még nem volt törpe nyulam ezért nem tudtam még hogy is is viselkednek :Oazt hittem hogycsak ugrál és annyi :O
2012. ápr. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!