Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Akik városban laknak, honnan...

Akik városban laknak, honnan szednek füvet a kisállatoknak?

Figyelt kérdés
Én belvárosban lakok, hol fogok füvet szedni a tengerimalacomnak???? Itt a környéken szennyezett,nem lehet boltban venni?? Vagy nem fog sose füvet enni?
2012. ápr. 19. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne szedjél sehonnan inkább én sem szoktam.Vegyél búzát, árpát, zabot és ves el egy virágádába.Majd 8-10 nap múlva lelehet aratni.Fontos:Szénát adj minden nap a malackádnak!!!Valamint zöldséget is egy keveset.
2012. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*vess
2012. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csincsillának szárított réti szénát adok, állateledel boltban lehet kapni, egy zacskó pár száz forint, nekem elég sokáig elég.
2012. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Füvet azt altalaban dílertől és inkább magamnak, de kisállatnak is néha
2012. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de (bel)városban is nő fű.Csak olyan helyet kell keresni,és jól megmosni.
2012. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szénát kap minden nap,de ugye az száritott,gondolom friss fűre is szüksége lenne (nem marihuanara gondoltam ! )

Itt nagyon szennyezett,kipufogógázos,kutyapisis minden, utazgatni meg nem tudok olyan helyre,ahol megfelelő fű lenne.

2012. ápr. 19. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Ültess virágládában füvet. Akár vetőmagot is ha tudsz szerezni, de búzát, árpát, zabot is lehet és abból pár naponta vágsz neki. Szerencsére én kisvárosban lakom és csak az utca végébe kell menni és teljesen jó, nem piszkos füvet tudok szedni. Esetleg még játszótéren vagy nagyobb parkban találhatsz. De a legjobb ha te veteményezel neki:)
2012. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!