Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sokcsecsű egér megvan a...

Sokcsecsű egér megvan a fehére egérrel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok társat venni a sokcsecsű egeremnek, de azt olvastam, hogy házi egérrel összerakható, mert rokonok. A fehér egér is a házi egér rokona, ezért vettem egyet. Egyelőre nem bántotta őt, csak megcsipkedte. Bent merjem hagyni a kisegeret éjjelre nála? Vagy csak nappal, mert figyelhetem, megtámadja-e?

2012. ápr. 19. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget Szakértőtől!Amúgy szerintem bentehagyhatod őket!
2012. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem úgy raksz egybe két állatkát, hogy rögtön bele a közepébe. Sokszor gyilkosságba torkolló verekedés születik ebből. Jobb, ha először csak külön vannak, egymás mellett, hogy láthassák és szagolhassák egymást. Vagy tedd őket valami semleges területre többször, hagy ismerkedjenek. Mikor már kedvesek egymással, akkor bent hagyhatod éjszakára is. De lehet, hogy semmi baj nem lesz belőle, ha bent hagyod éjjelre. Csakhát jobb a biztonság.
2012. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először külön ketrecben egymás mellé raktam őket, de a sokcsecsű egér vak, nem nagyon ment oda. Aztán semleges helyre raktam őket, de nem érdeklődtek egymás iránt. Csak aztán raktam mindkettőt vissza a sokcsecsű kalitkájába.
2012. ápr. 19. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz baj.
2012. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már két napja bent van, nem bántotta. Még várok az igazi áttörésre: hogy együtt aludjanak.
2012. ápr. 21. 14:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, már együtt alszanak, most már nem lesz gond. Már csak annyit, hogy miért nem mozognak? Egész nap csak alszanak, este körbesétálták a hatalmas ketrecet, amit csináltam nekik, és ennyi. Pedig raktam nekik kötelet, lejtőt, ágakat, létrát, miegymást. Nagy helyük van. Mi a bajuk?
2012. ápr. 22. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!