Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi nagyon fél?

Törpenyuszi nagyon fél?

Figyelt kérdés
Sziasztok,vagy egy nyuszim,aki kb. már 2 hónapja nálunk van. Az elején még megmaradt az ölünkben, kezünkben stb. De viszont most annyira kés félős lett,képes olyanokat karmolni csak azért,hogy kiszabaduljon a kezünkből,ölünkből...Ez normális?? Vagy csak még nem szokott meg teljesen minket,és adjak neki még időt?? Csak az ismerőseim mindig mondják,hogy,hogy bújik hozzájuk a nyuszi..én meg meg sem tudom fogni,ha kint van...
2012. ápr. 19. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát vannak nyuszik,akik nem annyira bújósak,az enyém sem az,ölben nem marad meg,néha ölembe ül,de csak ha kedve úgy tartja,ha én teszem oda rögtön ugrik is le.Kiskorában pedig szeretett ott ülni,még el is aludt.Azt sem szereti ha felemelem.Van ilyen.Szerintem ezt ne eröltesd ha látványosan nem szereti.

Nem történt olyan,amitől megilyedt?(Rosszul fogtad meg vagy ilyesmire gondolok.) Egyáltalán nem engedi a simogatást?Megpróbálhatod esetleg kézből kínálni valami finomsággal,hátha így megtanulja,hogy nem kell félni.

2012. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia. :) képzeld énis kaptam szülinapomra egy törpenyulat, és az elején aranyos volt.. aztán egy folytába karmolt oda kapott egyszer-kétszer. :S és én már féltem a saját nyulamtól.. pedig más mindig megtudta fogni, láttam olyat is aki sétáltatta.
2012. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.nem nem ijedt meg tudtommal semmitől,ha ketrecben van nagy szemekkel néz,és valahogy tűri a simizést,meg néha élvezi is azt hiszem. De amúgy kanapé alól próbáltam kicsalogatni,is is dugja fejét,de ki nem jön..És igen,ha nagyon bepánikol nem szoktam erőltetni :)

2. azt hiszem ugyanabban a helyzetben vagyunk kb :D

köszönöm szépen a segítséget!! :)

2012. ápr. 19. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!