Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tenni, ha pl egy...

Mit kell tenni, ha pl egy darázs megcsípi a nyuszit?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom. Én is ettől félek, már két darazsat nyírtam ki a héten:S Szerintem ha bedagad vagy látom hogy fáj neki orvoshoz rohanok vele. Ha látom hogy megcsípi, se nem látom hogy nagyon fájna, akkor csak felhívom az orvost hogy bevigyem-e. De én hamarosan beszerzek egy elektromos szúnyogriasztót, az a darazsakat is távol tartja (remélem)
2012. ápr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hollófernyiges ***** válasza:
Csak mondom, hogy ezek az elektromos szúnyogriasztók nagy része rovarirtót párologtat, aminek a mennyisége úgy van bekalibrálva hogy emberre ne legyen veszélyes. De ha a nyulad állandóan ilyen levegőt szív be, akkor a maga jóval kisebb testsúlyával könnyen lehetnek egészségi problémái a méregtől.
2012. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk minden ablakon szúnyogháló van, így nem is jöhet be se darázs, se szúnyog se semmi. Ettől függetlenül oltást szokott kapni, mert néha visszük sétálni.
2012. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát oltást az enyémek is kapnak, de az nem jó darázs csípésre. Biztos fájna szegénykéknek, meg az ugye valami mérget pumpál a szervezetbe. Nemtudom hogy reagálna rá a nyuszi, de vannak rémképeim a dologgal kapcsolatban.:S
2012. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ide a szobába nálunk se tudnak bejönni.Viszont van,hogy kiengedem az erkélyre,meg csinálunk neki kintre a kertbe kis elkerített részt.Így felvetődött bennem ez a kérdés.
2012. ápr. 20. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!