Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül kompletten egy...

Mennyibe kerül kompletten egy hörcsög?

Figyelt kérdés
Először mikor megveszel mindent!ketrec,házikó játékok kaja meg ilyenek,Aranyhörcsög nem kell.hörcsöggel együtt mennyi lehet??Ja és mi a tapasztalatotok a dzsungáriai törpehörcsögről??

2012. ápr. 20. 16:06
 1/3 anonim válasza:
egy hörcsög kb 1000 ft. én a ketrecét 7ezerért vettem, volt benne házikó, itató, mókuskerék, kajás tálka. a forgács 100-300 között van, attól függ hol veszed és milyen mennyiségben. a kaja úgyszintén változó, én 1 kilót vettem a tescóban 500ért, és nagyon jó. nem tudom, h a törpehörik isszák-e a vizet, mert nekem aranyhörcsögöm van, de almaszeleteket mindenképp tegyél be neki. plusz lédús cuccokat, pl uborka, répa. néha nagyon kis mennyiségben adhatsz neki csokit is, nagyon szeretik. a banánt nem eszi. krumpli, káposzta felejtős. néha engedd ki, h tudjon futkorászni. remélem minden infó benne van.:D
2012. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ja és még annyi, h valószínű, h egy törpehöri harapósabb, mint egy aranyh., mert az eddigi összessel, akivel volt tapasztalatom, le akarta nyesni a fogaival az ujjaimat :DD
2012. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Komplett berendezett nagy méretű ketrecet vettem 3 éve 10ezerért, kaja fél kg 500Ft, de sokféle mag, szárított gyümölcs, puffasztott rizs, stb van benne, nagyon jó, 1 cs natúr (nem illatosított) forgács 250Ft. A höri nálunk 800Ft. + minden nap egy kevés zöldség, gyümölcs, amit úgy szerzek, hogy elmegyek a boltba, és elkérem a fonnyadt, kókadt almát, salátát, stb, egy-egy darabot, és ingyen megkapom. De régen, gyerekkoromban anyu adott egy 5l-es befőttes üveget, és néhány hónapig abban tartottam, amíg nem lett pénzem terráriumra. A törpehöri pedig nagyon aranyos, éjszaka aktív (csörög, csicsereg, költözik, játszik a kerékkel, stb) nappal leginkább alszik, vagy eszik. Nekem párban voltak, 3x volt kishöri, minden gond nélkül felnevelték őket. Most aranyhörik vannak, direkt nem párban, 2 fiú, mert ők nem ilyen családcentrikusak. Viszont nyugodtabbak, éjszaka nem csinálnak cirkuszt.. :)
2012. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!