Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy olyan hörcsögöt szeretnék...

Egy olyan hörcsögöt szeretnék ami viszonylag játékos és nem tudom hogy hímet vagy nőstény. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
szibériai aranyhörcsög hím 950-1000ft között van az ára
2012. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem hím hörcsögeim voltak, és az egyik, amelyik ici-pici korától nálam volt nagyon édes volt, teljesen szelíd volt, soha nem harapott,vagy ilyesmi. Ha kivettem nem ment el, rajtam mászkált, ha elengedtem se ment messzira.
2012. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

a hím szelídebb, nem harap annyira. de az is játékos!

nekem aranyhörcsögöm van, játékos, nem harap.

2012. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem hím volt, az imádott Misikém! Sétált a lakásban, ha vissza akart menni a terráriumába, megállt előtte. Folyton kézben volt, imádta, ha simogatják. Soha nem harapott meg.
2012. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és aranyhöri volt
2012. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy a fiú hörik szelídebbek. 4 nőstényhez volt szerencsém, ami az enyém volt, és ebből csak kettő volt kezelhető.
2012. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem Dundikám nolt,lány és imádtam.Dzsungáliai volt :)
2012. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!