Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a hörcsögömmel?

Mi lehet a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A hörcsögöm 2 napja csak fekszik alig vesz levegőt már 1 éve nálunk van igaz tudom hogy sokat alszik de nem a házába hanem azon kivül és adtam neki egy nagyon kisdarab banánt pár napja ki se nyissa a szemét ha jár akkor sem csak megy és megy.Mi baja lehet?

2012. ápr. 21. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz.
2012. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon szereted, akkor max állatorvost javasolnék, bár a kezelés 3x annyiba kerülne, mint egy új hörcsög :P a hörcsögök sajnos nem élnek túl sokat. Max 3 év, de átlagosan inkább 1-2. lehet egyszerűen eljött az ő ideje :( sajna sok baja lehet. Akár egy apróság miatt is meghallhat. Pl: megakad a torkán egy mag, és ettől lélegzik nehezen, vagy olyat evett, amit nem tud megemészteni. Vagy beleragadt valami a pofazacskójába...sok minden lehet. Viszont te nem nagyon tudsz segíteni neki. Mindenképp legyen friss vize, és kajája, de mást nem tudsz tenni most. szorítok!!
2012. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már mind1 meghalt :(
2012. ápr. 21. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
:( szegény! 1.voltam...
2012. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!