Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degunak lehet ilyen gömböt...

A degunak lehet ilyen gömböt venni?

Figyelt kérdés

[link]


természetesen nagyobb méretben


2012. ápr. 21. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, a mókuskereket is élvezni szokták, akkor egy ilyenben is ellenne, de ezzel nem tud megállni.
2012. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

te például vennél ilyet a degudnak és ha igen akkor mekkorát?

2012. ápr. 22. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Én semmiképpen se vennék. A höriknek néha bejön, a deguknak kell az interaktivitás a gazdival.

Semmi értelme degut tartani, ha nem mászhat fel rád séta közben, hogy megrágcsálja a füledet. :D


Ha viszont gömb nélkül futtatod, biztonságossá kell tenni számára a futtatót, és így sem hagyhatod egy percre sem egyedül.

(mérgező növényeket kivinni, vezetékeket eldugni kábelcsatornába, könyveket, gitárt magasra rakni, akváriumot, felmosóvödröt, WC-t letakarni...)

És ketrecen belül kell nekik hatalmas mókuskerék (a 32 centis az igazi,) mert elképesztő a mozgásigényük. (10-20 km a biciklis óra szerint, de fejenként!)

2012. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a második válaszolóra hallgass, nekem nincs degum, csak másoknál láttam, egyébként én lehet hogy vennék neki, de mindenképp játszanék is vele, és nélküle is kiengedném. Egyébként mintha láttam volna olyat, aminek a dobozán degu van, de nem biztos.
2012. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

csak kíváncsi voltam:)

2012. ápr. 23. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet
2012. ápr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van, de csak egy degum szereti. A legjobb nekik a szabadon szaladgálás a gazdi felügyelete alatt, biztonságos helyen. (pl: folyosón)
2012. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!