Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek is mindent összepisil...

Nektek is mindent összepisil a tengerimalac ha kiengeditek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A malacok már csak ilyenek, sokszor (akár 15-20 percenként is) pisilnek. Ha rájuk jön a vizelési inger, azt általában jelzik a viselkedésükkel, olyankor visszateszem egy kicsit.
2012. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is ilyen :)


kiveszem és rendben minden.Kb10-15 perc múlva nyugtalan lesz,meg el akar mászni,de ha nem engedem elmenni,akkor mindig lepisil :)

2012. ápr. 24. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor nyugtalan lesz, ez jelzi azt (pontosabban ő jelzi neked), hogy pisilnie kell. Ha ekkor nem teszed vissza a helyére, vagy nem hagyod odamenni, ahol pisilni szokott, akkor így jársz!
2012. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én akár fél órára is kiszoktam engedni, és soha nem pisilt még be! Csak akkor pisilt be nekem amikor még az elején megkaptam és kivettem simogatni,mert félt!
2012. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!