Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám könnyen levágni...

Hogyan tudnám könnyen levágni a mallacaim szôrét? Van egy lány tengerimalacom és megnôtt a szôre, így szeretném rövidebbre levágni, de nem nagyon engedi, így csak nagy nehezen tudom levágni a szôrét. :/

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 12:53
 1/4 anonim válasza:
hát máshogy nagyon nem fog menni, adj neki közben kaját, meg simogasd, beszélj hozzá. :)
2012. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Étellel próbálkoztam és meg is eszi.

Viszont mikor lemászik az ölembôl akkor az jó, ha hagyom és mikor megáll a ketrec elôtt akkor teszem visza az ölembe??

2012. ápr. 22. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam vágni a szőréből, hogy bal kezemben megfogom, hogy balra legyen a feje, és ott elérjen valami kaját, közben pedig jobb kézzel levágom a felesleges lelógó szőrt. (Én csak a hátsója körül szoktam vágni.)
2012. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én leginkább elôl, a fufruját, azt engedi, de a hátsóját már nem. :/
2012. ápr. 22. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!