Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy fogyasszam le a tengerima...

Hogy fogyasszam le a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

úgy vettem észre túl kövér a tengerimalacom.hogyan lehetne csökkenteni a súlyát?nincs konyhai mérlegünk ezért nem tudom megmérni a súlyát:(

kérlek segítsetek



2012. ápr. 22. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
tápból milyet kap? és mennyit?
2012. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a tápot akartam írni, vagy esetleg ha lány, és volt rá alkalom, lehet hogy vemhes nem? Akkor viszont ne kezd el fogyóztatni, és ha lehet, tedd le többször szaladgálni, mint eddig :)
2012. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

verse laga cavie nature tápot kap napi egyszer reggel aztán 4 körül kap füvet aztán este felé még egy fél marok tápot és zöldséget. terhes biztosan nem lehet mert 1 éve nálam van és fiú:)

az az igazság hogy nem nagyon szoktam futtatni mert nem igazán tudom hogy kerítsek el neki egy biztonságos területet ahol futkoshatna:(

ha valakinek van valami tippje írja le:)

2012. ápr. 22. 18:55
 4/10 anonim ***** válasza:

a táp az jó csak az van, hogy naponta 1 evőkanálnyit kaphat csak!

füvet ne nagyon kapjon

széna és friss víz legyen előtte mindig

és naponta 2x kapjon egy pici zöldséget

mellesleg kellene mellé társ mivel nem szabad őket egyedül tartani

2012. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

de nem lesz nagyon éhes ha egyik napról a másikra így lecsökkentem/megváltoztatom az étel adagját?

2012. ápr. 22. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:
szép lassan kell egyre kevesebbet adni
2012. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)(:
2012. ápr. 22. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
kezdetnek adj neki kevesebb tápot, futókereket, sok salátát
2012. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó

tengerimalacnak nem lehet futókereket mert baj történhet a gerincével.de azért köszi a többi tippet;)

2012. ápr. 23. 16:14
 10/10 Norina86 ***** válasza:
Csökkentsd a táp adagot, de zöldségből meghagynám a normál adagot, mennyi zöldséget adsz neki? Ugyanis a nedves rostok (pl. alma, cékla, uborka)serkentik az anyagcserét, tisztítják a vesét, jobb lesz az emésztése, és a zöldség nem hizlal. A széna sem hizlal, és az is segíti az emésztést.
2012. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!