Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az emberek miért nem szeretik...

Az emberek miért nem szeretik az albínó állatokat? Lennt bővebben

Figyelt kérdés
Ha annak idején bementem volna egy állatkereskedésbe, én sem albínót vettem volna, viszont mára ez megváltozott. Mióta lett egy albínó lány tengerimalacom, és már azóta a 3. almot neveli, melyben voltak albínó kicsik, nagyot változott a véleményem. Sokkal jobban ragaszkodnak, jönnek, bújnak hozzám, sokkal jobban szeretnek engem. Lehet hogy egyszerűnek tűnnek, meg furi, hogy piros a szemük, de én már lehet albínót vennék legközelebb, ha úgy lenne. Nekted mi erről a témáról a véleményetek?
2012. ápr. 22. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy albínó papagájom. A viselkedésük nem érdekel, nem hiszem hogy ez ettől függne, de nekem külsőre tetszenek, úgyhogy simán vennék albínó állatot, ha úgy alakulna.
2012. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert piros a szemük. Nem meleg barna, vagy fekete. Nekem pl ez egy kicsit ijesztő. De nem csak a piros szem. A párom nagyon szeretne egy huskyt. Mondtam neki jó, de ne kék szeműt. Mert nekem nem olyan meleg a tekintetük.
2012. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokan ijesztőnek találják a piros szemüket. Nekem nincs bajom velük, nekem is van albínó patkányom. :)
2012. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nyuszim albínó.:)
2012. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól még h albínó nem más a viselkedésük,a kettő nem függ össze:Dszerintem csak beképzelted
2012. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy fehér és szürke patkányom. A fehéret jobban megszerettem, de sajnos már nem él egyik sem. A fehér egy évvel tovább élt mint a szürke. Mikor rágondolok akkor úgy hiányzik. Olyan szerethető állatka volt, még öreg korában is.
2012. ápr. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A piros szem miatt. Mikor meglátsz egy kis fehér nyuszit,és rádnéz az édes kék szemével az olyan gyönyörű. a piros szem olyan ilyesztő szerintem. De nekem nincs bajom velük, papámnál van egy nagy albínó nyuszi, és azt szeretem. De ha választani kell, nem azt választanám, kivéve ha tényleg tündérien viselkedik.
2012. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 doc-cica2 válasza:
Sztem az albínók is ugyanolyan cukik,mint a társaik.Sokszor csúfolnak például egy albínó embert.Nem tehetnek a piros szemről és a fehér bőrről/szőrről.El kell őket fogadnunk így,ahogy vannak.
2013. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés. De a kérdező azt, hogy ragaszkodóbbak nem csak beképzelte. Az albínó állatok tényleg jobban keresik az ember társaságát.
2015. júl. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!