Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet valami baja?

Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
A nyuszimnak 1hete lett beadva az első oltásásnak az ismétlése de a másodikat nem a combjába kapta hanem nyakra és 3napja észrevwettem h az oltás helyén van egy duzzanat de kivülről nem látható csak érzem ha tapogatom ?? Felszívódik esetleg magától vagy állatorvoshoz kell menni vele ??

2012. ápr. 23. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az fel fog szívódni magától.

Viszont azt nem nagyon értem, hogyhogy a nyakába kapta? Mindig a combjába adják, nekünk az ismétlőt is meg mindent combba kapta...

2012. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem ugyan az az orvos volt.. énse értettem de gondoltam h érti a dolgát :/ és köszi :)
2012. ápr. 23. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem annyira... bár lehet, hogy én tévedek, de én ezt nagyon nagyon furának tartom, és nem mennék többet ehhez az orvoshoz. Budapesti vagy?

Itt egy lista a nyulas orvosokról, érdemes körülnézni, minthogy egy ennyire hozzá nem értő kezébe add szegény nyuszót!

[link]

2012. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az én nyuszim is a nyakába kapta, én bízom a doktornőben, nagyon alapos, és tényleg mindíg mindent átvizsgál a nyuszikon ha viszem őket. A nyuszimnak ez még csak az első oltása, de semmi "mellékhatás" nem jelentkezett.
2012. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem, szegedi vagyok és itt van egy amiről olvastam h tényleg jók és aki először adta be neki ő tényéleg úgy is kezelte mint aki ért hozzá, a másodiknál egy fiatal csaj volt akit nemrég vettek fel mert az eredeti dortornő terhes lett .. :) nálatok menniyért oltják ?? itt úgy van hogy 4500 kér azért h átnézi a nyuszit és beadja a kombinált oltást. szerintetek ez sok érte ?? és köszi a válaszokat :)
2012. ápr. 23. 23:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem sok, a mi dokink 5000-ret kért csak az oltásért... de hát ez Budapest
2012. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát igen ott minden kicsit drágább :D meg itt vidéken .. nincs is olyan sok orvos aki ért is a nyuszikhoz hanem állat állat tökmindegy alapon csinál vele valamit ..
2012. ápr. 23. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:
az enyém 4000-ért kapta a kombináltat, de van még egy doki, akit majd megnézek, mert a honlapján ki van írva hogy 3000 a nyúl oltása
2012. ápr. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
te is pesti vagy ?? :D
2012. ápr. 24. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!