Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá anyát meg apát...

Hogy vegyem rá anyát meg apát hogy tengeri malacot szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Na az van hogy tengeri malackát akarok venni csak anya azt mondta hogy nem kell a lakásba állat..elég hogyha a macskák bejöhetnek a konyhába..van egy macskánk ami teljesen be jöhet az egész lakásba mert ő ,,kivétel''..Ma néztem a kis állat boltba 1500Ft-ért egy nagyon édes tengeri malacot..ilyen akvárium szerűség van itthon szóval tudna hol ,,lakni'' (a szobámba) forgács van kint 3 zsákkal meg barátnőm adna ilyen futókás karikát mert az ő tengeri malaca nem fér bele.szóval ÉN venném meg és én vállalnám érte a felelősséget de nem engedik.. Hogy vegyem rá őket?

2012. ápr. 24. 13:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%

Sztm egy tengeri malac nem nagy felelősség.

Kicsi és nem mászkál az egész lakásban csak a ketrecében.

2012. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha macska bejárhat a lakás minden felébe, akkor közöld velük, úgy sem fog élni sokáig mert a macska majd kinyirja, vagy ha nem is öli meg kiidegeli, így pár hét múlva feldobja a bakancsát.


Egy ilyen kisállatot megfelelö körülmények között kell tartani. Mindenképpen macska mentes környezetben.

Tengerimalacnak sok helyre van szüksége, föleg ha egyedül van sok foglalkozásra, és jó ellátásra.

tengerimalac nem szokott futokerekezni, de azért szeret a lakást bejárni.

2012. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
igen épp ez az hogy nem fog szaladgálni a lakásba..csak nem tudom vegyem rá..anyát nagyon nehéz rávenni..apát azt könnyű de anyát.:S
2012. ápr. 24. 13:35
 4/24 A kérdező kommentje:
*hogy vegyem rá ( bocsi kimaradt)
2012. ápr. 24. 13:35
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát Tigris nem szokott bejönni a szobámba annyira..csak bejön az ablakomon és megy is enni meg aludni a nappaliba,és csukva lenne az ajtóm szóval nem tudna a macska bejönni:)
2012. ápr. 24. 13:37
 6/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de én is azt mondom hogy ne eröltesd, méghozzá a macska miatt. Biztos hogy elöbb utóbb bejut a malachoz, utána meg jön a sirás ha megszeretted a malacot.


De emiatt ne legyél mérges a cicára!


Egyébként egy kósza ötletem van, hátha jellegel.. mutasd meg apukádnak és anyukádnak is ezt a topicot, hátha úgy átérzik mennyire is szeretnéd és hogy milyen előrelátó vagy.

2012. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

lehet hogy ez macskafüggő de a mi macskánk sose bántotta a malacokat pedig egy szobában élnek és a malacok szabadon vannak vagyis egy ketrec műanyag aljában rács és minden nélkül ( évek óta ) és sose bántotta pedig igazi vadász macska, sőt volt hogy befeküdt szénát majszolni :D :D

a malacok meg nem értették hogy kerül ez ide :D

2012. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ utolsó:)) hát most is beszéltem anyával a malacról és azt mondta hogy hagyjam rá ezt a malac témát mert úgyse kaphatok :'( azt mondta még hogy ő nem veszi a malacnak a kaját..de mondom ÉN venném neki..és őt ez nem érdekli..:((
2012. ápr. 24. 13:55
 9/24 anonim ***** válasza:

A macskák nem feltétlenül nyírják ki a malacokat.

A malac nagyobb mint egy egér, ha hozzászokik, össze is barátkozhatnak, bár nagyobb esélye van a barátságnak, ha kisebb koruk óta együtt vannak.

A malacunk még meg is támadta az idegen macskát, belekarmolt az orrába :)

2012. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
múlt hónapban meg iszonyúan akartam egy lovat,ki is néztem magamnak egyet de rájöttem hogy még csak 13 éves vagyok és hogyha vennék is egy lovat akkor nem lenne rá időm sajnos mert 2 év múlva meg már Szegedre fogok járni suliba mert 9.-es leszek és későn érnék haza és nem lenne időm rá :S meg nagyon sokba kerül egy ló és azért annyi zseb pénzem nincs. 4-5 napja jött ez a tengeri malac mániám de attól félek hogy ezt is hagyhatom a csudába :S
2012. ápr. 24. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!