Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulakra szoktak nyakörvet rakni?

Nyulakra szoktak nyakörvet rakni?

Figyelt kérdés
A nyakörv alatt simára gondolok, kivéve ha van számukra megfelelő bolha/kullancs elleni nyakörv, mert én eddig csak úgy halottam hogy azokat csak kutyákra és macskákra lehet rakni. Benti nyuszi, legalábbis egyenlőre, később tervbe van véve hogy a kertben egy nagy faketrecbe fogjuk tartani, csak még nincs kész a ketrece.
2012. ápr. 24. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
hát láttam már, hogy valaki rakot nyuszira csörgős nyakörvet gondolom kismáretű kutyákra való de mivel sétáltatni csak hámba tudod nagy szerepe nincs a nyakörvnek. kullancsirtós nyakörv sincs szerintem mivel ilyen cseppeket lehet venni neki amivel be kell fújni vagyis valami ilyesmi pontosan nem tudom .. én nem raknék rá :)
2012. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rakj rá nyakörvet, inkább hámot, de csak akkor, ha kiveszed a ketrecből és "sétáltatni" akarod pórázon a kertben, vagy valahol kint a szabadban.
2012. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. ápr. 24. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:

2x raktam rá nyakörvet, a 2. alkalommal majdnem az életébe került a mutatvány. Soha többet.


Neostomosan ampulla jó a nyusziknak kullancs ellen, ezt fel kell oldani 1 liter vízben és bepermetezni vele a bundáját jó alaposan. Mivel vizes is lesz, ezért én ilyen időben még nem szoktam kivinni, csak olyan 20-25 fok felett. Hámot sem rakok rá, mert utálja. Csinálunk neki egy elkerített részt a fűben, amit be is árnyékolunk neki.

2012. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!