Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá anyut?

Hogy vegyem rá anyut?

Figyelt kérdés

sziasztok!:)(:

hogyan vehetném rá anyut egy dzsungáriai törpehörcsögre?

még nem mondtam neki de nagyon sokat olvassgatok róla amikor ők tévéznek és látom hogy néha beszélnek arról amit nézek a hörikről.anyu már 3× megengedte a tengeri malacot és kaptam is. neki az az ellenvetése a hörcsöggel hogy ha állatkerekedésből vesszük lehet hogy terhes és akkor szaporodni fognak:( de ha jól tudom a tenyésztőknél külön vannak rakva a fiúk és a lányok is ezért ott tuti nincs vemhes höri:) már pár hete amit anyu ad kajapénznek (suliba) inkább félrerakom és gyűjtök a hörire:) szerintetek inkább úgy hozzam fel a témát (évzáró végén) hogy odaadom a pénzt nekik és elmondom hogy mit is szeretnék vagy inkább vegyem meg neki a házat, mókuskereket ( terrárium, itató,tál már van) titokban és majd úgy mondja meg nekik?

köszi a válaszokat előre is:)


2012. ápr. 25. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem év végén mondd meg nekik, persze ha jó jegyeid lettek. Addig ne vedd meg a cuccokat!

Mi van, ha megveszed, és anyud nem engedi meg? Kész pénzkidobás. Gondold meg jól, inkább várj, és gyűjts.

2012. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Dzsungáriai törpehörcsög tenyésztő vagyok, és valóban igaz, hogy a kisállat kereskedésben nem foglalkoznak azzal, hogy a külön nemű hörcsögök egy helyen vannak, ráadásul ha testvérek, akkor még beltenyészet is kialakulhat. Inkább tenyésztőtől vásárolj, mert ott valóban külön vannak. Inkább évzáró végén hozd fel a témát.

Pl.: Anyu, a jó bizonyítványomért esetleg kaphatok egy hörit? Pénz megvan rá... stb.

Innentől már csak rajtad múlik, hogy milyen eszközökkel tudod meggyőzni. Sok sikert! (:

2012. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. ápr. 26. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!