Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan lehet tudni hogy...

Adrienn182 kérdése:

Honnan lehet tudni hogy terhes-e a csincsilla?

Figyelt kérdés
Van egy fehér csincsillám amit összepróbáltam szoktatni a másik csinnel(kb egyidősek)egy csomó ideig jól meg voltak egymás mellet de összevesztek és azóta amikor berakom a ketrecbe egymás mellé őket összevesznek, a másik szürke csin nem tudom milyen nemü a csinik kb fél évesek tudom hogy ,még fiatalok de honnan lehet tudni hogy terhes-e a csincsilla?
2012. ápr. 25. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne kideríteni, hogy milyen nemű!!!Hát meglehet, de az utóbbi időben nem olyan nagy a valószínűség.
2012. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha az ivar szerve távolabb van a vegbélnyílásától akkor fiú

ha közelebb akkor lány


onnan lehet tudni hogy többet iszik,eszik,alszik,50. nap után láthatóan megnő a hasa(kicsit)

a 100. nap körül már alig mozog csak ezsik,iszik,alszik és fészket készít

ilyenkor már ne fürdesd!!!


tudom hogy ezek nem valani kiegészítő dolgok de én kerestem még régebben magamnak netről könyvekből dolgokat de csak ennyit tudtam össze szedni


nem akarok beleszólni de én úgy látom hogy eléggé keveset tudsz a csinekről


www.csincsilla.info/


ezt az oldalt nézd meg olvasd el az elejétől a végéig és sokkat okosbb leszel


ha tévedtem és tudsz eleget a csinekről akkor bocsánat


de kérlek írj valamit majd hogy tudjam hogy mi a helyzet meg ha kell akkor majd segítek még!

2012. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a vállaszokat, kiderült hogy lány volt mindkettő ezért nem lehet terhes, de sajnos nem tudtak összeszokni ezért eladtam az egyiket egy jó helyre egy másik csini mellé:)
2012. máj. 16. 11:14
 4/5 A kérdező kommentje:
És köszönöm a linkeket is volt már terhes csinim, csak a másiknál azért nem tudtam mert csak pár hete voltak együt és akkor mèg nem lehet tudni :D
2012. máj. 16. 11:16
 5/5 anonim válasza:
viselkedésváltozást figyeld
2012. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!