Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a görényemnek?

Mi baja lehet a görényemnek?

Figyelt kérdés

egyfolytában szarik. kb 2 percenként.. már pár napja ilyen és nem tudom miért...


a másik dolog meg, hogy összeszarik mindent a ketrecében, rongyát, kajás tálját ... pedig eddig nem csinált ilyet, csak az alomba szart.


2012. ápr. 26. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem el kellene vinned állatorvoshoz. De javaslom ott szebben fogalmazd meg a problémádat.

Nem kedvetlen stb? Menny idős?

2012. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
más problémát nem észleltem, 4-5 éves
2012. ápr. 26. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel eteted?normál méretűeket csinál?vagy sokszor kicsit?
2012. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

száraztáppal leginkább, viszkásszal.

nem normálisat, fosik.

2012. ápr. 26. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor azonnal orvos!!!!mennyi idős?ma már ne adj neki enni!
2012. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azt olvastam h száraztáppal csak ritkán kell etetni nem mindig...(lehet kevés benne a vitamin ,ásványi anyagok-ezért)LLEHET- ezért van baja :/
2012. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem tudom mi lehetett, lehet csak megfázott... bár nem tudom az jár-e ilyen tünettel

lényeg h. már jól van...akkor elvettem a kajáját egy időre \le is fogyott szegény\ és megvártam h. kiszarja magát.

2012. ápr. 30. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
A sztápban kevés a fehérje ezért nagyon nem jó nekik,ahhoz h jól lakjanak nagyon sok tápot kell egyenek.és rengeteg baj származhat belőle,ezért kell őket nyers vagy főtt hússal etetni..
2012. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!