Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Hörcsög szereti a tyúkhúrt...

A Hörcsög szereti a tyúkhúrt Vagy egyéb gyomokat Ha szereti, akkor úgy kell megszárítani, hogy ne legyen vizes, vagy úgy, hogy morzsolható, sárga legyen, vagy maradjak a boltinál?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
A tyúkhúrt és a füvet nagyon szeretik, de csak azt a füvet, ami puha, és nem olyan érdes a széle. Ha nem szárítod meg, akkor se legyen vizes, mert attól felfúvódik, és meghal. Ebből viszont csak pár szálat lehet adni nekik. Ha megszárítod, akkor ne legyen vizes, de ne szárítsd addig, míg morzsolható lesz, hanem csak addig, amilyen a bolti széna állaga. Ebből akármennyit adhatsz nekik. Remélem tudtam segíteni!
2012. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor úgy is adható neki, ahogy éppen leszedem a földről és megmosom és utánna megszárad?????
2012. ápr. 26. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, csak az a lényeg, hogy olyan helyről szedd, ahol nincs autóforgalom, meg nem vegyszerezik a talajt!
2012. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, ha vizes a fű. Gondolj csak bele: attól sem fúvódik fel, hogy iszik, akkor miért lenne baja a vizes fűtől?! A cseppeket lenyalogatja róla, és a művet megeszi. Én már 5-6 éve adok a hörcsögöknek vizes tyúkhúrt, meg gyermekláncfüvet, és még egy sem pusztult el ettől.


Viszont arra figyelj, hogy néhány növény mérgező, szóval ne adj nekik olyat, amiről nem tudod, hogy micsoda. Arra is vigyázz, hogy ne legyen gyomirtózott a növény, mert attól elpusztulnak!

2012. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés, Köszi a válaszokat, csak még annyit nem nagyon tudok, hogymennyi a mennyiség???
2012. ápr. 27. 19:03
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj a mennyiség miatt... A sajátjaimnak mindig rengeteget adtam, tulajdonképpen nem csak kajaként. Befedtem fűvel meg tyúkhúrral néhány fa "bútorukat", meg ilyen kis dzsumbujokat alakítottam ki nekik, azt nagyon szerették. Amennyi jólesett nekik, annyit megettek, a többit meg meghagyták. Ja ,és oda voltak a pitypang leveléért. :)
2012. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tyúkhúrt,pitypangot,utilapu,stb nem lesz semmi baja,ha kicsit vizes amikor beadod neki,hiszen gondol bele a természetben is ha megtalálja nem lesz tőle baja. én is adok nekik,de nincs semmi bajuk, eddig minden hörcsögömátlagos vagy annál több ideig élt..(:
2012. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!