Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszinak milyen tápot...

Törpenyuszinak milyen tápot vegyek, milyen almot? Ezek jók?

Figyelt kérdés

hamarosan megveszem a nyuszimat:)

holnap megyek vásárolni neki kellékeket :)

tenyésztőtől veszem, kicsin

és ezek jók neki??

ez az alom: [link]


ez a táp:

[link]


és ez a fajta széna jó:

fressnapf.hu/termek/fit_fun_alpesi_szena_5kg_150l


:) szóval ezek jók?


vagy inkább ezt az almot vegyem?:

[link]


köszi a segítséget:)


2012. ápr. 26. 22:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Inkább ne vegyél forgácsot, hanem vegyél egy nyuszi wc-t és abba pelletalmot.
2012. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

értelek. de hát azért valamit csak kell tennem a nyuszi alá "alomként" akkor annak mit válasszak? Sima szénát? vagy mit?

a PELLET az amit belinkeltem utoljára, ugye??

2012. ápr. 26. 22:46
 3/21 anonim válasza:

Szia!Nekem is van 2 oroszlán törpenyuszim,Vilma és Irma!:)

Alomból azt elsőt használom,az alpesi szénát nagyon szeretik,tápot meg a sima házi nyuszi tápot kapják.Szoktak még kapni almát,sárgarépát,retek levelet,káposztát,meg szoktam még adni nekik rágórudat.Jó nyuszizást Neked!:)

2012. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

ilyet találtam még:

[link]


vagy ez esetleg:


[link]


melyik legyen alomnak a 2 közül?

2012. ápr. 26. 22:49
 5/21 anonim ***** válasza:
a nyuszinak a ketrecbe nem kell semmit rakni csak a sarokwc.be abba pelletet mert egyáltalán nincs szaga de belepiszkít, szénából azt a fit fun.osat ajánlom az én nyuszim csak azt eszi meg de ne ezt a nagy kiszerelést vedd meg hanem a 800 g.osat (30 L ) furán hangzik de ennek van a legjobb illata én ott szagolgattam a boltba és nagyon imádja :D és ez igye szénatartóba kell tenni a földről már nem nagyon eszi fel vagyis az enyém :) tápot pedig sima rágcsáló tápot kap magvasat :D igy hirtelen ennyi :)
2012. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Én az 56 l. sima faforgácsalmot használom,az is fit-fun termék,1199 ft. kerül.
2012. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

hűha, valaki azt mondja h kell alá alom valaki azt h nem... najó... akkor szénát veszek az tuti meg golyós itatót meg tápot is,wc-t, bele pelletet, tálkája már van :)

meg majd ketrecet, de h milyen almot vegyek vagy h vegyek-e egyáltalán...passz :D

2012. ápr. 26. 23:07
 8/21 anonim válasza:
A 3 és a 6/6 vagyok.Én azért teszek alájuk almot,mert fából csináltunk nekik házat meg kifutót,az előtérben tartjuk őket.Hetente 3-szor takarítom,így könnyebb.A ketrecbe nem tudom kell-e.
2012. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nálam most a kirángatott szénadarabok vannak a ketrecbe de ahol feküdni szokot ott nincs :) de amúgy vannak nagyon jó nyuszis oldalak ahol leirják h mit kell alá tenni de van ahol igen irja h a ketrecébe kell a forgács az kicsi nyuszinak kell a 100*50 és abba meg a wc a jobb mint hogy beterited :D remélem érted mit szeretnék elmagyarázni :D
2012. ápr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

ja értelek.

az elején teszek be neki vékony rétegbe préselt pelletet, megvárom mig kijelöli a sarkot, és utána beteszem a wc-t abba több pelletet. és aztán ha megszokta a wc-t kiszedem a ketrec aljából, és megnézem tetszik-e neki a műanyag, ha nem akkor visszaalmozom pellettel, vagy szénával, az ugy jó? :)

2012. ápr. 26. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!