Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen tápot adjak kölyök...

Milyen tápot adjak kölyök törpenyúlnak?

Figyelt kérdés
3 hónapos kora előtt nem ehet zöldséget,de még a Junior-os tápokba is van zöldség.Milyet adjak akkor neki?Tudtok valami márkát vagy ötletet?
2012. ápr. 28. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt ma reggel írtam le egy másik kérdéshez, bemásolom:


"Én két fajta tápot adok keverve a nyuszimnak. Versele Laga Cuni Complete tápot, ebben van szőroldó is, ill. Halywood törpenyúl tápot - ezt törpenyúl tenyésztők segítettek összeállítani a gyártónak.

Ezt a kettőt ajánlom! A többiben tapasztalatom szerint sok olyan van, ami nem való nyusziknak, régen próbálkoztam én is mással, de tényleg nem való nekik (pl. kukorica) és ki is válogatta."

2012. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de ezekbe nincs zöldség?
2012. ápr. 28. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Vmennyi lehet, hogy van. De a nyers zöldségekre/gyümölcsökre lehet érzèkeny a pocijuk! Add neki nyugodtan, a tenyésztő ismerőseim is Halywood táppal etetik a pàr hetes nyuszikat is. Nyuszik esetében csak egy reklàmfogás a junior tàp.

Sok olyannal fogsz találkozni, ami viszont nem valò nyusziknak, de mindent megpròbàlnak lenyomni a gyanùtlan vásárlòk torkàn (ilyen pl. a mézes, joghurtos rudak stb.).

2012. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom,mézes rudakat nem is szándékozok venni.A mi tenyésztőnk csak ilyen keveréket ad nekik.Az a zöld pellet v mi,nem tudom mi annak a neve.Azt tudom h az szinte minden nyúltápba van.És árpával azt hiszem.Az is van minden tápba.De még a nyúltápokba van minden karika meg ilyesmik,nem tom h ezt a kettőt külön lehet-e venni.
2012. ápr. 28. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!