Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacoknak spenót-...

A tengerimalacoknak spenót- vagy sóskalevelet lehet adni?

Figyelt kérdés
Mindig keverem a kettőt. Valahol olvastam, hogy valamelyiket lehet nekik adni, de elfelejtettem melyiket. Vagy lehet hogy mind a kettőt lehet nekik adni?

2012. ápr. 28. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Sóska mehet nyugodtan, viszont spenótból csak nagyon keveset lehet.
2012. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sóskát nyugodtan, nagyobb mennyiségben; a spenótot nem ajánlják nagyobb adagban, valami problémája lesz tőle. (Nem tudom, mi)
2012. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi pár hete állandóan adunk nekik spenótot kaja után , és eddig semmi bajuk, de ha tényleg lesz valami akkor inkább kevesebbet kéne
2012. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb mennyiségben vesekövet okoz. Én egyáltalán nem adok nekik, szerintem felesleges.
2012. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Nem voltam benne biztos mit kell nekik adni, de most pont jól jött ki ezek szerint, mivel épp sóskalevél van itthon.

2012. ápr. 29. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!