Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki vásárolt már Békéscsabá...

Valaki vásárolt már Békéscsabán a Trópus Horgászbolt és Díszállat kereskedés (kinizsi utca, cakajnál) dzsungáriai törpehörcsögöt? Egészségesek vannak? Tapasztalat? Meddig éltek az ott vásároltak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 14:08
 1/8 anonim válasza:

Én még nem vásároltam, de az ottani állatok nincsenek valami jó körülmények között tartva. De ettől függetlenül lehet, hogy sokáig élnek.

Esetleg megtudod mondani, hogy mennyi ott egy hörcsög illetve tengerimalac, mert gondolom, hogy jártál már ott, de ha mégsem akkor utólag letudod nekem írni?

2012. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

aranyhörcsög asszem ha jól emlékszem akkor 1200 törpe 1000 tengerimalacot nem tudom de ma megyek a boltba ha nyitva lesz és megnézem

de am azért kérdezem mert a centerbe akartam venni dehát ott nincs és nem tudják mikor lesz

2012. ápr. 30. 10:06
 3/8 anonim válasza:
Pedig a centerbe mindig van, vagyis akárhányszor elmegyek az mindig van. És olcsóbb is, 800 ft, vagy lehet már felvitték az árakat.
2012. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de most nincs tenyésztőjük már lassan 2 hete nincs de most vettem meg a kinizsin és nagyon aranyos és egészségesnek tűnik a tengerimalacot nem láttam hogy mennyi volt de a törpehörcsög is 1200
2012. ápr. 30. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is ott vettük a törpehörinket, 2 évet élt, nagyon cuki, szelíd kis állatka volt.
2012. máj. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
És a tengerimalcok hogy voltak tartva? Sok van együtt?
2012. máj. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3 darab volt de nem passzírozódtak össze, volt helyük,mondjuk nem sok,de volt
2012. máj. 1. 11:20
 8/8 anonim válasza:
Köszi :D
2012. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!