Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lennt lenne egy kérdés, nem...

Saviour kérdése:

Lennt lenne egy kérdés, nem is igazán tudom kérdésbe foglalni csak majd a végén, Szóval?

Figyelt kérdés
Az előző nyuszimnak született nyuszija...igazából odaadtuk egy ismerősünknek...panelban lakunk, és az erkélyen tartanánk egy igényes nyulketrecben...Háát sajnos most jött a nyár, és elég meleg lesz...nem engedhejtük be,...Szerintetek nembaj ha meleg van kinnt, kibirná?? igazábol tavaly raktunk melléjük hideg vizes palackot, ernyőt..stb..friss viz,friss zöldség, néha néha gyümölcs,táp...kivittük a levegőre mindennap,sétálni a füvön....háát nemtudom mindent megadtunk...Szerintetek igy jó egy nyuszi tartása?? negativ véleményeket nem kérek, köszi!!

2012. ápr. 29. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

én is panelba lakok de én nem tenném ki a teraszra mert odasüt a nap a nyuszik jobban bírják a hideget mint a meleget de pl szegeden egész nap fújt a szél ami pedig megint nem jó a nyusziknak ha meg tudják oldani hogy árnyékba legyen és naponta többször cserélni neki friss vizet mivel nyáron nagyon hamar felmelegszik és sok zöldséget egyenek meg be is kell őket oltani a szúnyogok miatt, ha megcsípik őket akkor nagyon esélyes hogy elpusztul :/

bocsi ha félreértelmeztem amit irtál mert nem nayon tiszta h ha tavaly tudtad mit kell csinálni akkor most miért nem :D

2012. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó! ;)
2012. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egy olyan erkélyen akár 50-60 fokig is felmelegedhet a beton, azellen egy esernyő semmit nem ér. Vagy akkor összebarkácsolsz valami korrekt árnyékolót, vagy beviszed.
2012. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
meg a szúnyogcsípés is egész szépen megölheti a nyúlfarmodat:/
2012. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De gondolom/remélem be van oltva és akkor nem lesz baja,ha megcsípik.
2012. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak azért valami árnyékot kell neki készíteni mert ismerősömnek is a napon felfordult!!
2012. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy be kell oltani stb...friss viz sokszor cseréljük stb...de azért ha tul meleg van be is visszük...tudom h egy ernyő néha semmit sem ér..:/ olyanokat kérdeznék, akik panelban tartanak nyuszit!!! csak mert akk mit tudnánk még csinálni? van körülöttük szúnyogháló, be lesznek oltva, ernyő, egy kis házikójuk, friss viz, ha tul meleg van jeges palackot teszünk kendőbe csavarva...kivisszük...stb..!!! Köszi az eddigi válasdzt
2012. ápr. 30. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Csempét is rakhatsz:)
2012. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!