Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megijed tőlem a nyuszim, mit...

Megijed tőlem a nyuszim, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha kiveszem akkor nagyon megijed,ha visszateszem berohan a házába és több óráig nem is jön elő.Ha pl egyfolytában 1 hétig ki sem veszem akkor (bízik bennem)eszik a kezemből meg minden,de ha újra kiveszem akkor kezdődik az egész elölről.

1.5 éves lány törpenyuszi.Az lehet a baj hogy lent van egyedül a kondiban?(mondjuk ott vannak a tmalacok is de az nem számít)



2012. ápr. 30. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mennyit foglalkozol vele?
2012. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát hétköznaap max 1 órát:( mert délutánonként sportolok

amikor itthon vagyok akkor kb 3 órát lent vagyok

2012. ápr. 30. 11:48
 3/9 A kérdező kommentje:

meg az is baj hogy apu nem engedi hogy fönt tartsam a szobámba,pedig még anyu is megengedni

De apu azt mondja hogy álatt a lakásba nem való:S:(

2012. ápr. 30. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen körülmények között soha nem is lesz szelíd, ráadásul a közelében sem vagy a felelős állattartás fogalmának. Egy nyúlnak naponta 2-3 órára szüksége van rá, hogy foglalkozzanak vele MINIMUM, ki kellene engedni, hogy tudjon szaladgálni, a többi időben meg jó lenne, ha látna titeket, hallana titeket, és nem egy tök elszigetelt helyen üldögélne egyedül. Nemhogy nem felelősségteljes, véleményem szerint ez inkább állatkínzás...
2012. máj. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tehetek én róla hogy apu nem engedi???????????

amúgy én kiengedném de ha kinyitom a ketrece ajtaját akkor odamegy de nem mászik ki.Már próbáltam kijárókát tenni oda és úgy egy darabig kijárt(régen)de aztán egyszer csak már nem,és azóta nem ment ki csak ha én vettem ki:(

2012. máj. 1. 08:55
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudnátok valamit hogy hogy vegyem rá apukámat hogy megengedje hogy fönt tartsam???

Mert ez így olyan rossz :'(

2012. máj. 1. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Több foglalkozás kéne,hogy megszokjon.Ez így kevés.Tényleg 2-3órát kéne minimum rohangálnia minden nap.(Bár én ezt is kevésnek érzem,de lehet azért,mert ez szerintem olyan dolog,hogy minél többet lehet ketrecen kívül annál boldogabb és erre törekszem.Szóval nálam ha suli van,akkor is 5-6órát kint van mindig.Ha meg itthon vagyok természetesen reggeltől este fél11-ig kint van.)

Tényleg jobb lenne ha közelebb lenne hozzád ez is segít.De ez így,hogy apud nem engedi..hát annyit tudsz csak,hogy elmondod neki,amit itt is leírtál a nyuszi viselkedéséről plusz azt,hogy így nem fog megszokni és szeretnél többet foglalkozni vele.

2012. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma kivittem a kertbe (a szomszédba),és kint volt 1 órát. amikor akartam behozni nagyon megijedt és kapálózott össze-vissza:(
2012. máj. 3. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Felemelted?Vannak nyuszik akik ezt nem szeretik(enyém se,ő is kapálózik )ezért is vettem neki olyan hordozót ami kissebb kutyáknak való,az elől nyílik nem a tetején így könyebb beletenni és felemelni se kell.
2012. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!