Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatom legyen?

Milyen kisállatom legyen?

Figyelt kérdés
Törpehörcsögöm volt, nagyon imádtam őt is. :D Azon gondolkoztam hogy veszek újra egy törpehörit, csak fehér színűt. De a táncoló egér is tetszik. Szerintetek? Ami kicsi és nem kell neki nagyon nagy hely. :)

2012. ápr. 30. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
egy fekete skorpiót vegyél!
2012. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

szerintem a tengerimalac cukibb, mint a hörcsög. igaz, kicsit melósabb, meg kell vele törődni, de cserébe nagyon édes.

vagy vannak a hüllők. nekem leopárdgekkóm volt. nekik sem kell túl nagy de nagyon kell figyelni rájuk, és kézhez kell szoktatni őket mielőbb, tehát csak akkor javasolnám, ha van rá időd.

2012. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

*nekik sem kell túl nagy hely


bocsánat.

2012. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a patkányt és a hörit is szeretem. A höri cukibb, de a patkány okosabb, taníthatóbb, megül az ember vállán, lehet úgy járkálni vele. Képes visszamenni a ketrecébe saját elgondolásból és sokkal tovább él, mint egy höri, meg ő is nagyon aranyos tud lenni.
2012. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Törpenyuszi(kisállat kereskedésekben "Toy" nyuszi) vagy Szíriai Aranyhörcsög.
2012. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Törpenyúlnak,malacnak nagy hely kell.100*50-es ketrec minimum.A kérdező meg azt írta:"Ami kicsi és nem kell neki nagyon nagy hely."Szerintem azért egy 100*50-es ketrec nagy helynek mondható...:)(Nyuszit pedig nem ajánlatos kereskedésből venni)

Szerintem az egerek nagyon aranyosak,pont mostanában kezdtem el olvasni utánuk.

2012. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Törpenyuszim már volt, meg is van még a helye. Jó dolga volt, a kertben is szaladgálhatott kedvére.. viszont kicsit büdös néha, meg azért vele is sok gond van. És az enyém valamiért el is vadult egy kicsit. :( Valami egér félém lesz szerintem. :D

2012. máj. 1. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
A tengerimalacból kettő kell mert nagy a a társas igényük. És kell neki legalább 100*80 as ketrec... meg sok széna és c vitamínbann gazdag táp.. szóval tényleg elég melós de okosabb mit egy hörcsög... és nagyon okosak.. :)
2012. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!