Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a hörcsögöm?

Miért csinálja ezt a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

3 hónapos aranyhörcsögöm időnként furcsa hangokat ad ki,cincog,akár egy egér,de mégse úgy,ilyen magas hangon csipog.Néha úgy csinál,mintha tüsszentene,ilyenkor,ha megérintem,remeg a teste.Rendszeresen ellenőrzöm az egészségi állapotát,a szeme fényes,az orra nem folyik,eszik-iszik rendesen,éjszaka aktív,szóval ugyanolyan,mint máskor.

Nem értem,miért adja ki ezeket a fura hangokat,úgy tudom,a hörcsögök nem "beszédesek".2 hónapja került hozzánk,nincs más háziállatunk,szóval elvileg nem lehet stresszes.

Megnyugtatna egy hozzáértő,hogy nincs semmi baja a kis állatkámnak?


2012. ápr. 30. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Csicsergéshez hasonló hangot hallat: beszélget :D Jó lenne neki egy társ, hasonló nemű, akkor nem lesz gubanc... Szóval az égvilágon semmi baja.
2012. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Hörcsögöt egyedül kell tartani, mert megölhetik egymást!!


Kérdésre a válasz:

Ne izgulj, semmi baj nincs, szoktak ilyet csinálni.

2012. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ő így kommunikál :D . Egyébként tényleg nem szabad összezárni 2 egynemű hörcsögöt. Főképpen nem hímeket. Egyszer összezártam két hímneműt egy hétre , mind a 2-en véresre harapdálták egymást. Kipróbáltam ugyanezt nősténnyel is de azok nem bántották egymást.
2012. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!