Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ezzel a sünivel?

Mit csináljak ezzel a sünivel?

Figyelt kérdés
Tegnap mentettem meg egy sünit a kutyánk szájából. Hazahoztam, mert aggódtam miatta. Tudom, hogy védett állat, nem tartható meg. Ma gondoltam visszaviszem, arra a környékre ahol találtam, le is tettem a fűre. Viszont az a környék tele van kutyákkal, tök veszélyes rá nézve. Mivel meg sem mozdult a kis nudli, ezért nem bírtam otthagyni, visszahoztam magammal. Mivel holnap megyek erdőbe kirándulni, azt gondoltam, talán ott kéne elengednem. Mit tegyek?

2012. ápr. 30. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el az erdőbe, de ne felejtsd el, egy ponton túl nem tehetsz semmit. Ha meg is szakad a szívünk, ez a természet... És a szelekció. De vidd el az erdőbe, ott nagyobb biztonságban lesz.
2012. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mindenképpen ereszd vissza a természetbe, mielőtt még túlságosan a szívedhez nő. Persze biztos nagyon aranyos, de neki a szabadban lesz a legjobb. Engedd el ott ahol jónak látod, ahol nincsenek kutyák és mások sem nagyon háborgatják a kis sünit. :)
2012. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Vedd fel a hozzád legközelebb lévő állatvédő csoporttal a kapcsolatot és bízd rájuk.Ők tudják,hogy hol kell elengedni.

Én egy madárral voltam így.Szegényt meglőtték és az ereszcsatornánkban landolt a tél közepén.Át volt fagyva meg minden.Bevittem a lakásba a kandalló mellé és reggelre már jobban volt egy kicsit. fölhívtam az állatvédőket és ők eljöttek érte kocsival.Pár héttel később küldtek pár képet,hogy milyen jól van és,hogy nekem köszönheti az életét.Raktak a lábára olyan kicsi sárga izét és elengedték.

2012. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább neki ismerős helyen ereszd el!

ÉS kérhetsz tanácsot az állatvédőktől, talán tudják, hogy hogy miért álldigált, mikor visszavitted. Talán megsérült?

2012. máj. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 2/4 :Melyik állatvédő szervezet volt az?:))
2012. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez történt:

Van egy nyulunk is. Őkegyelme szabadon engedte a sünit még akkor, úgyhogy se híre, se hamva csak a kakija maradt. Úgyhogy a "jobb életet teremtek a süninek az erdőben" tervem nem valósulhatott meg. Remélem hazatalált, és jól van. Azóta a kutyesztől megint megmentettem egy sünit, gyönyörű fejlett sünikét. Nem rágta meg, meg semmi, épp csak elhozta előre. Őt a kutya területén kívül mindjárt el is engedtem. Nagyon édesek ezek a sünik.

2012. jún. 19. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!