Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány százalékban megbízható...

Hány százalékban megbízható állatkereskedésből hörcsögöt venni?

Figyelt kérdés
hogy lehet eldönteni hogy nem e terhes?
2012. máj. 1. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az esetek nagy részében sehogy. Legfeljebb akkor látod, ha már a terhesség vége felé tart, és jó kerek a hasa. Állatkereskedésben ez mindig benne van. Ahol össze van zsúfolva az összes hörcsög, egymás hegyén hátán mászkálnak, és kedvük szerint szaporodnak, onnan ne vegyél. Elég ritka, hogy szét legyenek nemek szerint választva, szóval ha nálad véletlenül ez a helyzet van, használd ki, és vegyél egy aranyos kis hörit :) :)

Tenyésztőtől vagy magánembertől (mondjuk egy olyan embertől, aki állatkereskedésben vett 1 hörcsögöt és később derült ki, terhes volt, így nemkívánatos almot hozott haza) vehetsz nyugodtan, nem lesz meglepi.

2012. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb 12 százalék ha meg csak egy van a kerskedésben akkor 50 százalék. én onnan szoktam venni ahol csak egy van, bár lehet hogy egy nappal adták el előttem a hímet így ez is csak 50 százalék.
2012. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is terhesen vettem meg most a hörcsögömet, pedig eddig még sose fordult elő ilyen.

Szerintem az a legbiztosabb, ha vagy fiú hörcsögöt veszel, vagy pedig nagyon fiatalon veszed meg 3-4 hetesen.

Az én terhes hörcsögöm 8 hetes volt mikor megvettem és terhes volt.

De megtartottam mindegyik hörcsögöt, viszont a férjemmel mindig megy a vita amiért ennyien lettek...

2012. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hörcsög nem terhes, hanem hasas...

Amúgy meg a kisállat kereskedésben valószínűleg már picikkel a hasában hozod el a nőstényt, mivel nem figyelnek arra, hogy szét legyenek választva.

A legtöbb helyen azt sem tudják, hogy melyik nőstény és melyik hím.

Inkább tenyésztőtől vásárolj, mert a beltenyészet miatt sok fogyatékos állat születhet.

2012. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!