Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszitok nem rágja meg...

Törpenyuszitok nem rágja meg a dolgaitokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőhéten megyek az első t.nyuszimért,és mivel a szobámban lesz,félek,hogy a bútoraimat/dolgaimat megrágcsálja. Nálatok nincs ilyen probléma? Hogyan lehet leszoktatni róla? Előre is köszönöm!
2012. máj. 2. 17:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,és bármilyen tanácsot/tippet szívesen fogadok a tartásáról!
2012. máj. 2. 17:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem!
2012. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi a tartással kapcsolatban?Csahogy ne írjuk azt amit tudsz.

Enyém az ajtót rágja.:/Mást nem.Ezt is csak időnként.

2012. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :) Milyen időközönként veszed ki a nyuszit? Hányszor eteted és mivel? Mennyire "bújósak"?
2012. máj. 2. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen időközönként veszed ki a nyuszit?

Minden nap legalább 5-6órát kint van.Ha meg itthon vagyok akkor egész nap.Reggeltől fél11-11ig.


Hányszor eteted és mivel?

Széna ugye mindig,de gondolom tudod.:D Tápból Hallywood foodosat kap,reggel este 1evőkanálnyit.Zöldséget délután kapja 4-5felé.Általában 4-5félét is kap.:DPersze úgy,hogy mindegyikből vágok egy kicsit.


Mennyire "bújósak"?

Hát mikor hogy.Ölbe nem szeret lenne,azt se szereti ha felemelem.Viszont szeret mellettem feküdni.A simogatást is szereti,közben pedig nyalogatja a másik kezem.

Ez nyuszifüggő.

2012. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. máj. 2. 19:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én nyuszim megrágta a több 100.000 Ft-os új, fakeretes ágyamat.. :P De hát ez van, megkóstolgatta, utána lenyugodott tőle. Nem tudom elzárni tőle.. Rágott már el 2 telefontöltőt (az én hibám volt, én hagytam elől), illetve egy netkábelt.


Jegyezd meg, hogy a nyuszi mindent megkóstol, erről nem lehet leszoktatni. El kell barikádozni az egész lakást:P

2012. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim nagyon szeret ölben lenni, de vigyázz, mert nagyon gyorsan futnak! :)
2012. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!