Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg lehet különböztetni a...

Meg lehet különböztetni a degukat egymástól?

Figyelt kérdés
Még nincsenek deguim, de tervezek. A kereskedésben amiket látok degukat, teljesen ugyanolyanok. (remélem csak első látásra :S) Eddig csak hörijeim voltak, akik egyáltalán nem hasonlítottak egymásra. Ti meg tudjátok különböztetni a Ti deguitokat?

2012. máj. 2. 18:34
 1/7 anonim válasza:
Én megtudom az enyémeket :) Az egyik kicsit nagyobb mint a másik.
2012. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Persze. :) Ha megismered őket, akkor látni fogod a különbségeket. PL hogy más formájú kicsit az arca vagy egy picit más árnyalatú a szőre. :)

Olyan ez, mint az ikreknél. Ha ismered őket, meg tudod mondani, melyik melyik.

De ha nagyon zavar vegyél egy barnát és egy kéket. :) Akkor tuti nem kevered őket össze már az elején sem. :)

2012. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Annyira nem zavar, inkább érdekelt, de úgy látom nem lesz gond :) A kéken gondolkodok még, mert nagyon szépek, csak nem tudom Debrecen környékén hol lehet találni. (csak Budapesti tenyésztőknél láttam eddig)
2012. máj. 2. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Miskolcon van sok. Biztos, hogy van Debrecenben is. Max kiírod itt a gyk-n, hogy Debrecenben hol lehet venni.
2012. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A Debreceni zoodom-ban lehet kapni szerintem. Tudod, a stop shop-os bevásárlóközpontban.
2012. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 13 degum van és mindig mondtam a kétkedőknek, hogy ha összeengednénk egytől egyig, én kiválogatnám. Még a barna(aguti) színű deguk között is vannak különféle színváltozatok. Az egyik sárgásabb, a másik szürkébb. Kiskorukban valóban összekeverhetők, de utána külsőre és az egyedi személyiségjegyeik miatt a gazdájuk meg tudja különböztetni őket, úgyhogy ettől ne tarts. :)
2012. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan ez, mint a kínai piac, hogy mindenki egyforma!

A legkisebb mozdulatából, a nézéséből megismered a degukat, persze, ha sokat foglalkozol velük!

2012. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!