Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen egeret tenyésszek...

Milyen egeret tenyésszek kígyónak?

Figyelt kérdés

Neten keresgéltem, de semmit sem találok! a Laboratóriumi egeret hol lehet beszerezni? Van valahol Vác közelbe (Pest is lehet) állatkereskedés ahol lehet venni direkt kígyónak tenyésztett egereket?

Van sok hörcsögöm, és majdnem minden hónapban születnek, de egy hörcsögöt nem akarnák adni kígyónak! De ha nincs más választás... . Egereket úgy szeretném tenyészteni, hogy egy helységbe (lakáson kívül), nem is nagyon kell vele foglalkozni, csak etetni, itatni, kivenni, megetetni a kígyóval. Szóval mit ajánlotok? (még nincs meg a kígyó! - Gabonasikló)



2012. máj. 2. 18:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Sima fehéregeret.

Állatkereskedésben pár 100 Ft-ért lehet kapni, én is onnan vettem régen, igaz én kedvencként tartottam őket, nem eleségként.

2012. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
de hol van állatkereskedés? A hörcsög számomra a legaranyosabb rágcsáló! Szeretem őket, de ha nem találok választ, akkor sztem az lesz a kaja
2012. máj. 2. 18:55
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
neeee csak a höriket ne. Nem vagyok magyarországi. Az biztos hogy szlovákiában vágsellyén,nyitrán,pozsonyban lehet venni ilyen egereket de úgy emlékszek pesten az arénaplázában is kaphatók ilyen egerek. És légyszi ne etesd el a höriket. ez kegyetlenség.
2012. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

Falun laksz?


Mert városokban rengeteg helyen van ilyen bolt.

2012. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Bocsi, most látom Vácon laksz.

Google:

[link]

2012. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Nem Vácon lakom, de nekem jó hely lenne Vácon venni! 14 km re lakom a Magyarországi határtól szlovákiában egy faluban
2012. máj. 2. 19:48
 7/47 anonim ***** válasza:
50%
NE ÖLD MEG AZ EGEREEEEEET!!!!!!
2012. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
és vácon abba a SNOOPY Díszállatkereskedésben lehet venni bébi Gabonasiklót?
2012. máj. 2. 19:49
 9/47 A kérdező kommentje:
Az ember is megöli a malacot vagy a csirkét! Hogy legyen mit enni! A kígyó is megszerzi a kajáját!
2012. máj. 2. 19:53
 10/47 anonim ***** válasza:
52%
De szegény annyira édes!
2012. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!