Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek nem fognak minket...

Szerintetek nem fognak minket a hugommal hülyének nézni, amiért 2nyulat és 2 tengerimalacot viszünk hámmal sétáltatni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretik a malacok is, a mamámék kertjében megsétáltattuk őket,és nagyon élvezték!!!!!!

2012. máj. 3. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Biztos lesz, aki hülyének néz, de ne törődjetek vele! :)Mindig akad egy-két rosszindulatú ember.

Szerintem nagyon aranyos, hogy sétáltatjátok őket és biztosan nagyon boldog állatkáitok vannak! :)

2012. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak furcsának fog tűnni, tudom hogy élvezik a tengeri malacok a sétát, nekem is van 2 én leszoktam vinni őket mindig a kertbe imádják. Viszont aszfalton ne sétáltassátok őket ilyen melegbe, én vinnék magammal még egy dobozt is ha elfáradnának és tudjátok mibe vinni, és lehetőleg nagy füves rétre vigyétek ahol szinte nincs kutya kevés ember van és lehetőleg ne legyen ott egy szemétkupac mert az sem tenne jót. Jó sétát:)
2012. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor néznélek benneteket hülyének ha olyan helyre vinnétek őket ahol kutya is van. Valamelyik kutya elkapja az egyiket lesz ott sírás előre szólok.
2012. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak a póráz nélküli kutyákkal vigyázzatok! :(
2012. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg a mérgező növényekkel és a permetes, koszos dolgokkal is. Sok veszélyes dolog van az utcán. A mama kertje az más, ott tudod, hogy mi van, meg nincsenek ragadozók sem. Szerintem mindenképpen biztonságos helyre vidd! :)
2012. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a sok kedves választ!!!!!
2012. máj. 3. 16:56
 7/18 anonim ***** válasza:
Azt azért megkérdezhetem tőled hogy hol laksz?Hátha esetleg van rá esély,hogy itt a közelben:)
2012. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Győrben a petz aladár megyei oktató kórháznál, és tőle 100 méterre a vasút fele van egy tó, és ott van egy nagy füves terület!!
2012. máj. 3. 18:16
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Mi inkább azt csináltuk, hogy szellőzőkkel ellátott dobozban vittük őket a kinézett területre, ott felállítottunk egy összecsukható kifutót nekik, és szaladgálhattak kedvükre. Néha sétáltattuk őket hámmal, csak sosem tudhattuk, valamelyik utcabeli kutyája nem ront -e ki a nyitott kapun, a hőség sem tett jót nekik, így inkább maradtunk a doboznál. Leheveredtünk mellettünk, beszélgettünk, olvastunk, piknikeztünk. Jó volt :)

Az egyik tengerimalacunk beleszeretett egy Family Frostos kisautóba, amiben eredetileg jégkrém volt. Magától is belemászott, általában csak a háta látszott ki, mert a fejét is befúrta. Őt húztuk az utcán is, néha kidugta a fejét és nézelődött. A Family Frost-os söfőrök kedvencei voltunk :))

Bár mi még teknőst is képesek voltunk sétáltatni az utcán... Meg kiskecskét múlt évben, amit a párom tanyájáról kértünk kölcsön, húsvéti meglepetésnek a húgaimnak :P

Ne törődj azzal, hogy hülyének néznek -e, az a lényeg, hogy jól érezzétek magatokat az állataitokkal, jobb társaságban vagytok, mint a vihorászó butuska csitrik körömlakkos-sminkes-sztársrácrajongó összejövetelein.

2012. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
*párom APJÁNAK tanyájáról volt a kiskecske, bocsi!
2012. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!