Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsögöm...

Dzsungáriai törpehörcsögöm egyik szeme gennyedzik és nem tudja kinyitni. Tegnap óta. Kamilláztam, de nem segített. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2012. máj. 4. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Első kamillázásra nem biztos hogy hatni fog, csak csináld, és ha tényleg nem hat AZZONNAL vidd el dokihoz!!!!!!!
2012. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tegyél a vízbe több kamillát!!!!!!!!
2012. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megteszek mindent amit tudok, de már arra is gondoltam hogy a faforgácstól lehet a gyulladás, de kamillázom még.
2012. máj. 4. 14:44
 4/5 ismeretlenXDD válasza:

szia! lehet, h későn írok, de ha ilyen megint előfordul, akkor:

a szembetegségek leggyakoribb okozója: huzat, hiányos higénia, törött berendezési tárgyak a ketrecben, poros alomanyag, tűző nap.

tünetek: Könnyező szemek, piros, vagy összeapadt szemhéjak. a szem gennyezik. az állat kerüli a fényt.

Gyógykezelés: kamillázás, forduljunk állatorvoshoz.

bocsi, h hivatalosnak tűnik, mert a könyvemből írtam ki(imádom a höriket). egyébként : [link]

2012. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, hála istennek rendbejött a szeme, de már volt ilyen egyszer, lehet hogy télleg a nem megfelelő higiénia volt az oka, mert nem nagyon tudtam vele foglalkozni most érettségizem meg hát ballagás is volt, de nagyon szépen köszi amit írtál mostantól jobban oda fogok figyelni rá. :)
2012. máj. 9. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!