Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti akik lány tengerimalacot...

Ti akik lány tengerimalacot tartotok (1et vagy akar 2öt) nem szenvednek amiatt, hogy nem lehetnek kölykeik?

Figyelt kérdés
fontos lenne, h tudjam

2012. máj. 4. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 tmalacom van ezért ott vannak egymásnak mint társaság,nem hiszem hogy szenvednének.
2012. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 lány tengeri malacom van, nem volt egyiknek sem kölyke, nem is fog lenni! Szerintem nem szenvednek hiányt semmiben, mert nagyon boldog állatkák!!!
2012. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Norina86 ***** válasza:
100%

A tengerimalacoknál, mivel a kölykök teljesen fejletten és szőrösen jönnek a világra, kockázatos a vemhesség és a szülés. Szülési komplikációba belehalhat az anya és a kölyök is. Ezért fölösleges kockáztatni az életüket egy szüléssel.

A tengerimalacoknak, ha kicsijük lesz, csak 1 hónapig gondozzák őket, utána ugyanúgy bánnak velük mint egy idegen malaccal. Ha két azonos nemű malac fiatal korától együtt él, akkor ugyanolyan szoros kötődés alakul ki náluk, mintha rokonok lennének.

2012. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól megvannak nélküle, lényeg, hogy társuk legyen.

Ha a malacnak egy éves koráig nincs kicsije, később nem is nagyon tud már szülni, mert a medencéje összeszűkül. Ilyenkor egy terhességre rámehet az élete is.

2012. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer szült az egyik lány cocim, de úgy láttam, hogy szívesen kihagyta volna ezt az élményt az életéből. sajnos őt vemhesen vettem, de szerencsére nem volt komplikáció, viszont úgy kimerült tőlük, hogy mikor elválasztottam a gyerekeitől, egész nap evett és aludt felváltva. Most ivartalanított hímmel és két másik lány pajtással él harmonikus kapcsolatban. Így boldog, látom rajta.
2012. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 6. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!