Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg fog halni? Sürgős!

Meg fog halni? Sürgős!

Figyelt kérdés
Ma amikor elmentem otthonról a hörcsögömnek még semmi baja nem volt de amikor hazaértem láttam hogy beszorult a ketrechez... persze rögtön kiszabadítottam de szegénykének kifordult az egyik lába :'(( most nem tudom mit tegyek. Gondoltam, hogy megpróbálom visszafordítani de biztos hogy csak eltörném a lábát...Egy állatorvos tudna rajta segíteni?? Mert ha nem teszek semmit a lábával biztos el fog pusztulni. Kérlek segítsetek! 12/L
2012. máj. 4. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vinném minél előbb..
2012. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd orvoshoz minél előbb, ő tudja, mit kell csinálni! De vigyázz a lábára a szállítás közben, ne sérüljön meg még jobban.
2012. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat, még ma elviszem! :)
2012. máj. 4. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
az állatorvos tud rajta segíteni. de csak ő! te ne nyúlj hozz, csak óvatosa tedd be vmi szállítóeszközbe és vigyétek el orvoshoz, akkor szerintem nem fog meghalni
2012. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na mi történt?

Tavaly nyáron én is így jártam,csak az én hörcsögömnek abba a hülye mókuskerékbe akadt bele a lába.Még jó hogy időbe észrevettem,mert már teljesen levoltfordulva a hörcsög a kerékről a lábikója meg felcsavarodva a küllőkre.Az enyémnek semmi baja nem lett hála égnek remélem a tiednek se :)

2012. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!