Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac ehet mogyorót?

Tengerimalac ehet mogyorót?

Figyelt kérdés

Kaptam egy rágcsálóknak való "fagyit" és van benne mogyoró,sőt,ez a fajta a mogyorós. Odaadhatom neki?

[link]


2012. máj. 4. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehogy odaadd! Egyáltalán nem való malacoknak, nem is a mogyoró a leggázabb közte, bár azt se egyen, hanem a sütőipari termékek. Szóval kuka, ha ingyen volt.
2012. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk nekik adni, és nem is hallottam még, hogy valaki azt ad a malacnak. Nagyon érzékeny kis állatok, én nem is merek "kísérletezni", hogy mit bírnak.
2012. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Lolo pets gyártja,ha ilyen gáz,akkor miért gyárt ilyet rágcsálóknak?! Amúgy sütőipari termék a szárazkenyér is,azt néha lehet adni a malacnak...
2012. máj. 4. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. És száraz kenyeret sem.
2012. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az olajos magvak mindegyike adható malacnak, mértékkel, mert hízlal. A sütőipari része tényleg nem egészséges, kb. annyira rossz mint a hamburger nekünk. Baja mindenesetre nem lesz tőle, csak ha sokat és rendszeresen eszi.
2012. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,az a fura,hogy direkt tengerimalacnak van gyártva, itt meg riadalmat kelt a kérdésem,hogy nehogy odaadjam neki... Amúgy régen mindenki száraz kenyeret adott a malacoknak,fogkoptatás gyanánt... akkor nem volt divat a széna. Attól függetlenül,hogy nem kifejezetten egészséges dolog,amire persze évtizedek múlva jöttek rá.
2012. máj. 5. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azért nem igaz, hogy mindenki kenyeret adott neki. Nekem már vagy 10 éve vannak malacaim, sose kaptak kenyeret. (Én inkább abba a hibába estem, hogy csak zöldséget-gyümölcsöt adtam nekik és szénát, tápot nem.) A fű (széna) az alaptápláléka, a természetben élők is ezt fogyasztják.
2012. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem 20 éve volt meg az első malacom,akkor a száraz kenyeret agitálták.
2012. máj. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!