Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi trening?

Tapicuki kérdése:

Nyuszi trening?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy torpenyuszim 5 eves es csak a gyere es a piti gyakorlatot tudja megcsinalni. Tanulhat meg esetleg uj trukkot?

Van ilyan hogy a nyuszi jutalomfalatra nincs rakattanva? Valaki tud ajanlani ijet?Az



2012. máj. 5. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyuszi jutalom falatok: lucerna karikák, alma, répa, vagy banán chips / keveset, mert hizlal /, de ha félreteszel a zöldség adagjából néhány finomabb falatot, azt is szívesen fogadja.
2012. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is van egy törpe nyuszim, de még csak pár hónapos. Én is szeretném tanítani, de ő az első nyulam és nem tudom hogy hogyan fogjak hozzá. Voltak már kutyáim és őket sok trükkre betudtam tanítani, de a nyulam még a nevére se hallgat pedig sokszor próbálom hívni.
2012. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi, de szerintetek " fog a feje", tehat tud meg uj trukkot tanulni:-)
2012. máj. 5. 15:08
 4/6 ✄ válasza:

Ha a gyerét és a pitit tudja, akkor valószínűleg elég értelmes hozzá, hogy tanuljon még. :) Taníthatod klikkerrel, vagy anélkül is , a lényeg a türelem, mert a nyulak sokkal lassabban tanulnak, mint a kutyák.


Egy kis ötlet: http://www.youtube.com/watch?v=hgDHWLyztCI

2012. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg ma elkezdem! Azt tudtam hogy kitartas kell hozza de azok nyuszok, nagyon ugyik!!! Koszi!!!
2012. máj. 6. 08:34
 6/6 ✄ válasza:
Szívesen! :)
2012. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!