Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az állat lábát bántja, ha a...

Az állat lábát bántja, ha a ketrecben az emelet rácsos, nem fából van?

Figyelt kérdés
Hallottam valahol, hogy hosszútávon nem tesz jót. Jobb lenne akkor egy fa lapot beszerelni a rács helyett?

2012. máj. 5. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen állat?

Bár szerintem egyiknek sem a legjobb megoldás a rács, csak a nyuszinál. Ott meg nem szoktak emeletet csinálni.

2012. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen állat? Amúgy dobj rá egy ruhát, törölköző darabot és kész :)
2012. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ✄ válasza:
De, szoktak emeletes ketrecet is nyulaknak adni, bár én még csak olyat láttam, ahol az alja is műanyag. Szerintem a fa lap nem lenne olyan rossz ötlet, de szerintem a ráccsal sem ártasz neki (hacsak nem olyan pici a lába, hogy beleszoruljon). Ha elfáradna a lába, vagy kényelmetlen neki, akkor úgyis lemegy a földszintre. :)
2012. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk is van benne emelet és fából,ha tengerimalac akkor cseréld te is le mert a lábainak nem tesz jót
2012. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Patkányom és hörim van. Mindkettőnek lecserélném, de elsősorban a patkányra vagyok kíváncsi, mert patis oldalon láttam, hogy rossz a rácsos megoldás.
2012. máj. 5. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
A hörcsögnek iszonyat rossz, valamit tegyél rá!
2012. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze nem kellemes nekik a rácson sétálni.

Ráteszel egy akármilyen karton lapot és kész, csak néha cserélni kell.


Mondjuk én műanyag lapot tettem rá, mert az lemosható.

Itt lehet kapni nagy táblákat, ezeket méretre lehet vágni egy sniccerrel, de ha csak egy kis darab kell akkor nem érdemes venni: [link]


Nézhetsz kis műanyagtálcát is valamelyik 100 Ft-os boltban, ha méretre odafér, az is megfelel a célra.


Fa lap is jó, tökmindegy, de a patkányok nálam nem rágták szét a műanyagot sem úgy hogy ettől nem kell tartani.

Ha van mit rágniuk nem a műanyagot fogják. pl én tettem be faágakat is, amin mászkáltak és azt néha rágták is.

2012. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!