Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lenne jobb etetni a...

Hogy lenne jobb etetni a törpenyuszim?

Figyelt kérdés

Eddig úgy kapott hogy esténként 3 kanál magot,de nem biztos hogy jó így.Hogy lenne jobb:

pl reggel 2 kanál este 1

vagy reggel 1,5 este 1,5

Széna egész nap van előtte,zöldséget és gyümölcsöt napi 1szer vagy 2szer kap.(olyanokat is írhattok hogy ki hogy szokta)

Előre is köszi:)



2012. máj. 5. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a tápból reggel és este adok 1-1evőkanálnyit.Zöldség/gyümölcsöt egyszer kap a délután folyamán.
2012. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vagy akkor lehet hogy kevésbé enné a szénát ,mert akkor reggelente lenne neki ott más is?(mag)
2012. máj. 5. 19:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát miért mennyi ideig van ott előtte?Enyém pár perc alatt befalja mind.Nem eszik kevesebb szénát.
2012. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő ugye csak este kap magot és pár óra alatt eszi meg,mert eszik egy kicsit aztán csak üldögél aztán megint eszik...
2012. máj. 6. 08:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Na én reggel zöldet adok neki, délben és délután mindig utánpótlom a zöldet, és este adok neki egy maréknyi tápot.
2012. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem baj ha továbbra is így etetem?
2012. máj. 8. 20:00
 7/14 anonim ***** válasza:
én úgy adok hogy reggel este 1-1 evőkanálnyit délután meg mikor hazaérek kap zöld zöldet meg vmi gyümölcs almát répát vagy épp ami van itthon de azt nem tudom hogy így mennyire hízhat el a nyuszid mivel napközben, délután ki van engedve akkor jobben mozog de nem tudom ez csak tipp :D sztem ha boldog és nem sóvárog a kaja után akkor nem lesz baja :D az enyém pl jlzi este ha éhes mert ül kint és nézi a kajászacskót :DD
2012. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ismeretlenXDD válasza:
Szerintem, ha nem hízik el, akkor nem baj, én úgy szoktam, h előtte van a széna, minden nap friss(de ne rakj be hozzá többet, mint amennyit megeszik)reggel egy kis zöldet adok neki délben/délelőtt/délután, 0.5 (fél) leveseskanálnyi magot adok(felet délelőtt, felet délben, felet délután) és este pedig gyümit. persze, lehet változtatni a sorrendjén, de az enyém ezt így nagyon szereti, és én max. a gyümit, és a zöldet szoktam felcserélni.
2012. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kicsit dagi,de nem vészes.Max 2 kg lehet szerintem,de majd megmérem.Egyébként mennyi lenne a normális?
2012. máj. 9. 12:40
 10/14 A kérdező kommentje:

1,3 kg,holland törpenyuszi.Szerintem az normális.

Amúgy köszi a válaszokat:)

2012. máj. 9. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!